ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Одещині в ніч напередодні виборів ТВК була заблокована

Невідомі особи ледве не зірвали початок голосування
Depo.
25 жовтня 2015 09:26
ФОТО: depo.ua
На Одещині в ніч напередодні виборів ТВК  була заблокована
На Одещині в ніч напередодні виборів ТВК була заблокована

На Одещині ТВК ніч напередодні виборів була заблокована невідомим особами, пише Depo.Одеса з посиланням на "Опору".

Вибори до сільської ради знаходилися під загрозою зриву. 

Як повідомила секретар комісії Людмила Шамріна, чоловіки спортивної зовнішності разом з активістами вимагали від комісії скасувати реєстрацію кандидата в депутати Затокської сільської ради Олексія Донкоглова.

"Виявляється, чотири дні тому Білгород-Дністровський міськрайонний суд ухвалив постанову зобов’язати виборчу комісію скасувати його реєстрацію у зв’язку з тим, що він має непогашену судимість. Затокська комісія не ухвалювала рішення про скасування реєстрації через те, що не було кворуму. Тому наша комісія ухвалила це рішення про скасування реєстрації кандидата. Потім ці люди почали нам погрожувати, щоб ми дали їм штамп «Вибув». Потім голова комісії у супроводі міліції та цих людей колоною вирушили до Затоки. За ніч вона проштампувала всі бюлетені, але нам постійно погрожували", - повідомила Людмила Шамріна.

Однак, як повідомила голова Білгород-Дністровської районної виборчої комісії Тетяна Рачицька, сьогодні Одеський апеляційний адміністративний суд задовольнив апеляцію кандидата:

"Суд ухвалив скасувати наше рішення про скасування його реєстрації. Ми вже проштампували бюлетені. Що тепер робити, ми не знаємо, чекаємо на роз’яснення ЦВК", - повідомила Тетяна Рачицька.

Більше актуальних новин з життя Одеси можна знайти на Depo.Одеса.