На Одещині СБУ виявила партію контрабанди на понад 700 тисяч гривень
Служба безпеки України викрила в Одеській області контрабандне переправлення на Одещину партії підакцизних виробів з території сусідньої країни
- Одеса
-
30 вересня 2020 15:32

Про це повідомляє Depo.Одеса, посилаючись на пресслужбу СБУ в Одеській області.
Співробітники СБУ отримали інформацію про нелегальне переміщення тютюнових виробів із закордону. Під час огляду мікроавтобусу на одному з автозаправних комплексів поблизу Одеси правоохоронці виявили 45 тисяч пачок цигарок іноземного виробництва. Продукція без товаросупровідних документів і марок акцизного збору знаходилась у багажному відділені транспортного засобу.
За оперативною інформацією, партію тютюнових виробів було незаконно переправлено через державний кордон на територію Одещини для перепродажу. За попередніми оцінками, вартість виявленого товару становить понад 700 тисяч гривень. Наразі транспортний засіб із контрабандною продукцією переміщено до Одеської митниці Держмитслужби для складання адміністративного протоколу.
Нагадаємо, раніше повідомлялось, що СБУ затримали учасників злочинного угрупування "Лота Гулі". Вони займались розбоєм, пограбування, насиллям та викраденням людей.
Всі новини Одеси читайте на Depo.Одеса
Всі новини на одному каналі в Google News
- 19:45 В Одесі затримали іноземця, який застрелив у Києві власника СТО ФОТО Відео
- 12:13В Одесі 13-річна агентка РФ разом з матір'ю вчинила ряд диверсій на замовлення ворога
- 21:26 Пакунок школяра: Батьки першокласників отримуватимуть 5 000 грн допомоги через Дію
- 08:36Внаслідок нічної атаки в Одесі загинув чоловік. Є руйнування
- 15:45 В Україні можуть ввести чотириденний робочий тиждень, - Гетманцев
- 11:43В Одесі підірвали авто військового (ФОТО) ФОТО
- 21:33На Одещині чоловік кинув гранату у двір сусідки
- 15:09 росіяни атакували балістикою припортову інфраструктуру Одеси: є загиблі
- 09:01Внаслідок атаки БпЛА в Одесі пошкоджено багатоповерхівку. Поранено 5 людей, з них двоє дітей ФОТО
- 15:12Дискримінація і спотворення конкуренції: порти Одеса та Чорноморськ поскаржилися міністру Кулебі на тарифи Укрзалізниці
- 12:48Правоохоронці перекрили наркотрафік героїну з Туреччини
- 10:35Лікарка-реабілітолог та працівник залізниці з Одеси коригували атаки ворога по регіону та Силам оборони ФОТО
- 12:23В Україні стартували жнива
- 10:25Один дрон локаційно втрачений, решта - збиті: Нічна робота ППО
- 09:19Росія знову атакувала Одесу. Є загиблі та постраждалі (ВІДЕО) Відео
- 11:20В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в липні
- 12:29Під час нічної атаки на Одещину до знищення ворожих БпЛА долучилися моряки-прикордонники
- 09:58Вночі російські дрони атакували Вилкове на Одещині
- 19:33У Білгород-Дністровському завершились пошуково-рятувальні роботи на місці російської атаки по навчальному закладу