ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Одещині розповсюдили расистські листівки проти одного з кандидатів

У Чорноморці кандидат у депутати місцевої ради Хасан Хасаєв став жертвою "чорного" піару
Depo.
7 жовтня 2015 11:21
ФОТО: depo.ua
На Одещині розповсюдили расистські листівки проти одного з кандидатів
На Одещині розповсюдили расистські листівки проти одного з кандидатів

5 жовтня на стендах у Чорноморці Таїровської селищної ради невідомі розклеїли листівки, на яких зображено одного з кандидатів у депутати місцевої ради, місцевого бізнесмена і громадського діяча Хасана Хасаєва, пише Depo.Одеса з посиланням на громадянську мережу "ОПОРА".

У листівці, на якій розміщено фото кандидата, не лише повідомляється про те, що він нібито винен у скоєнні низки злочинів (Хасаєв, наскільки відомо з відкритих джерел, не має жодної судимості), але й містяться заклики образливого та расистського характеру. Сама листівка має назву: "Не отдадим Черноморку черным!".

На Одещині розповсюдили расистські листівки проти одного з кандидатів - фото 1

Згідно зі ст. 60, ч. 3, забороняється розповсюдження у будь-якій формі агітаційних матеріалів, що містять заклики до пропаганди війни, насильства та розпалювання міжетнічної, національної, релігійної та расової ворожнечі, посягання на права людини.

Крім того, згідно зі ст. 56, ч. 2, друкований агітаційний матеріал повинен містити відомості про замовника та установу, що здійснила друк, його тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск. Розповсюдження друкованих агітаційних матеріалів без зазначених відомостей забороняється.

Більше новин Одещини читайте на Depo.Одеса.