ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Одещині "даішники" затримали 15 автомобілів-двійників

При перевірці документів були виявлені ознаки підробки свідоцтва про реєстрації транспортних засобів
Depo.
8 жовтня 2015 10:24
ФОТО: depo.ua
На Одещині "даішники" затримали 15 автомобілів-двійників
На Одещині "даішники" затримали 15 автомобілів-двійників

Протягом 10 днів, у рамках відпрацювання по попередженню і розкриттю злочинів, пов'язаних із незаконними заволодіннями транспортними засобами, до єдиного реєстру досудових розслідувань внесені відомості по 11 фактам використання машин зі зміненими номерами агрегатів або по підробленим реєстраційним документам, пише Depo.Одеса з посиланням на прес-службу ГУ МВС України в Одеській області.

Співробітниками Державтоінспекції Одеської області було зупинено автомобіль "Lexus LX 470". При перевірці документів були виявлені ознаки підробки свідоцтва про реєстрацію даного транспортного засобу. Експертиза довела, що первинний номер автомашини змінений не в заводських умовах. Після його встановлення, правоохоронці з'ясували, що вказаний автомобіль був викрадений чотири роки тому у столиці.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ст. 290 (знищення, підробка або заміна номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу) Кримінального кодексу України. За аналогічною статтею кримінального кодексу розпочаті провадження й за фактам підробки документів на автомашини "Mercedes 124" та "ЗИЛ ММЗ".

За порушення правил дорожнього руху були зупинені автомобілі "Дєу", "Мазда", "Крайслер", "Тойота", а також по дві "Ауді" та "БМВ". При перевірці вказаних транспортних засобів по базам даних ДАІ встановлено, що їх ідентифікаційні номери не співпадають із записами у свідоцтвах про реєстрацію.

За даними фактами розпочаті кримінальні провадження за ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України.

Наразі по іншим 4 машинам-двійникам призначено низку експертиз, після завершення яких буде прийнято рішення та надано правову кваліфікацію.

Більше новин Одещини читайте на Depo.Одеса.