ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Одещині правоохоронці викрили місце накопичення контрабандних товарів

Виявлена контрабандна продукція вилучена встановленим порядком. Наразі проводяться перевірочні заходи
Depo.
15 червня 2016 17:42
ФОТО: depo.ua
На Одещині правоохоронці викрили місце накопичення контрабандних товарів
На Одещині правоохоронці викрили місце накопичення контрабандних товарів

Під час проведення заходів "Кордон – 2016" оперативними співробітниками Білгород-Дністровського загону було здобуто інформацію щодо виготовлення в приватному помешканні жителя с. Кучурган Одеської області контрафактних спиртних напоїв, пише Depo.Одеса з посиланням на прес-службу Держприкордонслужби України.

В рамках кримінального провадження спільна міжвідомча група у складі співробітників Держприкордонслужби та Національної поліції здійснила обшук вищезгаданого приватного помешкання. Як результат, правоохоронці виявили більше 100 літрів спирту, близько 50 літрів готового контрафактного алкоголю, компоненти для виготовлення коньяку, а також значну кількість тари, етикеток та пакувальної продукції. Окрім алкоголю правоохоронці вилучили більше 100 блоків тютюнових виробів іноземного виробництва без акцизних марок.

Виявлена контрабандна продукція вилучена встановленим порядком. Наразі проводяться перевірочні заходи.

Всього з початку цього року прикордонники Білгород-Дністровського загону як самостійно, так і у взаємодії з іншими правоохоронними органами у 8 випадках виявили понад 17 тисяч літрів спирту та близько 350 літрів готової продукції.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса