На Одещині населення заборгувало за електроенергію понад 400 мільйонів
Під час карантину кількість платежів суттєво зменшилася
- Одеса
-
10 квітня 2020 17:49
У п’ятницю, 10 квітня, під час онлайн-брифінгу керівництво Одеської обласної енергопостачальної компанії (ТОВ "ООЕК") повідомило, що після карантину одесити мають сплатити борги за електроенергію, передає Depo.Одеса.
За словами директора ТОВ "ООЕК" Олександра Ніверчука, компанія ще з березня відчула суттєве зменшення грошових надходжень від мешканців Одещини. "Й до того слабка платіжна дисципліна споживачів електроенергії значно похитнулась внаслідок тимчасового послаблення з боку держави щодо розрахунків на період карантину. Головне, що ми хочемо донести до свідомості загалу – відстрочка платежів не дорівнює скасуванню боргу", – зазначив він.
За статистикою, яку оприлюднив начальник відділу постачання електроенергії за універсальною послугою ТОВ "ООЕК" Ігор Бондаренко, станом на 1 квітня споживачі заборгували за електричну енергію 593,396 млн грн, з яких юридичні клієнти, які розраховуються за вільними цінами – 78,173 млн грн, юридичні клієнти, які розраховуються за тарифами універсальної послуги – 77,403 млн. грн та мешканці Одеси і області– 437,82 млн грн.
Раніше повідомлялося, що одесити почали краще розраховуватися за комуналку.
Всі новини Одеси читайте на Depo.Одеса
Всі новини на одному каналі в Google News
- 18:11Favbet став титульним партнером хокейного клубу "Шторм-Одеса"
- 12:56В Одесі озброєний ножем чоловік напав на працівника ТЦК
- 23:23Синоптики прогнозують на 17 вересня негоду: Де очікувати злив
- 19:40Adastra Cinema офіційно представляє перший трейлер екранізації світового бестселера Фріди Мак-Фадден "Служниця" ФОТО Відео
- 09:02"УЗ" запускає додаткові поїзди зі Львова до Одеси та Києва (ГРАФІК)
- 20:31СБУ затримала агентів фсб, які наводили ударні дрони рашистів на Одесу та Кіровоградщину ФОТО
- 12:25З вікна 6 поверху гуртожитку в Одесі викинули немовля. Дитина загинула ФОТО
- 11:42В Одесі через загрозу дронової атаки заборонили екскурсії містом для учнів
- 11:28Майже 12 млн грн готівкою намагався таємно перевезти через кордон житель Одещини
- 10:02Міноборони оновило порядок виплати допомоги родинам загиблих військових
- 08:35На Одещині рашисти пошкодили об’єкти цивільної інфраструктури та житлову забудову
- 19:55У порту Чорноморська сталася масштабна пожежа ФОТО Відео
- 12:28 З початку вересня рф атакувала Україну більш як 1 300 дронами, майже 900 КАБами і пів сотнею ракет різних типів
- 19:20На Одещині чоловік викрав автомобіль ТЦК: йому загрожує до 5 років ув'язнення
- 22:44 З 2026 року українці щороку платитимуть більше за електроенергію
- 12:30 Рада схвалила відновлення трансляцій засідань парламенту, але з середини вересня
- 08:01В Одесі від російського дронового удару загорівся склад (ФОТО)
- 11:06Готували серію ракетно-дронових ударів по Києву та Одесі: СБУ затримала двох агентів РФ ФОТО
- 09:03В Укргідрометцентір спрогнозували, якою буде погода в Україні у вересні