На Одещині для проходження ЗНО зареєструвалися близько 20 тисяч людей

Найбільш популярними серед предметів є українська мова і література, історія України, математика, англійська мова, географія та біологія

На Одещині для проходження ЗНО зареєстру…
Фото: testportal.gov.ua

Станом на 17 березня в Одеській області 21 363 абітурієнтів зареєструвалися для проходження ЗНО у цьому році. Про це повідомив під час пресконференції директор Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти Анатолій Анісімов, розповідає Depo.Одеса.

У цілому очікується близько 22 тисяч заявок. Серед зареєстрованих: 12 397 випускників шкіл с загальною середньою освітою, 2 161 учнів закладів ПТО та 5 150 студентів ЗВО, які здобувають повну загальну середню освіту у 2020 році, 1628 випускників минулих років.

На складання ЗНО з української мови та літератури зареєструвалися 20 964 учнів, на Історію України – 13240, математику - 12 743, англійську мову – 8 940, географію – 5728, біологію – 5 312, фізику – 1783, хімію – 829. Проходити ЗНО з французької мови забажали 29 абітурієнтів, німецьку – 142 та п’ять учнів складатимуть іспанську. 

За рішенням регламентної комісії ОРЦОЯО, 87 учням відмовили в реєстрації на ЗНО через подання не всіх документів, необхідних для реєстрації, або їх неналежне оформлення, внесення недостовірних даних. Деяким абітурієнтам відмовили через неможливість створення специфічних умов для проходження ЗНО згідно з висновком закладу охорони здоров’я.

Абітурієнти, яким відмовили в реєстрації, можуть усунути перепони та до 24 березня повторно надіслати на адресу Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти новий комплект реєстраційних документів.

У зв’язку з карантином, терміни проведення пробного ЗНО перенесли на 4 квітня (українська мова і література) та на 11 квітня (всі інші предмети).

В Одеській області на проходження пробного ЗНО зареєструвалося 17 536 осіб на 25 555 тестувань. Уже затвердили 60 загальноосвітніх навчальних закладів та ВНЗ І-ІV рівнів акредитації, на базі яких проводитимуть пробне ЗНО.
 
Під час проведення пробного ЗНО-2020, як і торік, запрацює сервісу"Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання за шкалою 100-200 балів і 1 – 12 балів" та нададуть доступ учасників до нього.

Нагадаємо, Український центр оцінювання якості освіти переніс проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

Читайте також: ЗНО-2020: Коли потрібно зареєструватися, які документи потрібні та інші питання для учасників тестування

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"