На Одещині зліпили зі снігу 16-метрову свиню (ФОТО)

Символ 2019 року за китайським календарем створили із снігу у місті Подільськ

У вівторок, 22 січня, у м Подільську зареєстрували новий "сніговий" рекорд - гігантську свиню. Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на прес-службу Подільської міської ради.

Представники молодіжної команди міста працювали над "скульптурою" 12 днів. З нагоди встановлення рекорду біля головної героїні влаштували справжне свято з аніматорами та смаколиками.

Представник Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова провела вимірювання снігової свині. З'ясувалося, що творіння місцевих "скульпторів" має 16,2 метри у довжину та 3,4 метри у висоту. Таким чином місто Подільськ започаткувало рекорд Одеської області в номінації "Найбільша інсталяція свинки із снігу".

А от рекорд України подільчанам подолати не вдалося, бо у 2015 році у Києві створили куди більшу снігову скульптуру, яка мала назву "Лицарі, Грифон та Дракон". Для її виготовлення знадобився штучний сніг. Скульптура була майже 30 метрів у довжину та 4 метри заввишки.

Всі причетні за створення найбільшої свині зі снігу отримали нагороди. Також Лана Вєтрова вручила сертифікат, який підтверджує встановлення рекорду Одеської області.

Нагадаємо, райцентр на Одещині здивував Україну п'ятьма новорічними рекордами.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Мітки: #сніг