На Одещині відбудуться вибори до ОТГ: Правоохоронці пильнуватимуть за процесом

Сьогодні, 29 квітня, відбудуться вибори депутатів сільських, селищних, міських рад Кілійської, Любашівської та Окнянської обʼєднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів

На Одещині відбудуться вибори до ОТГ: Пр…

Під час виборчого процесу питання додержання законодавства перебуває на постійному контролі правоохоронних органів Одеської області, повідомляє Depo.Одеса з посиланням на прес-службу прокуратури Одещини.

Керівник прокуратури зазначив, що останній часом у засобах масової інформації з'являлися системні сигнали про порушення виборчого законодавства у регіоні. Крім того надійшли звернення громадян за вказаними фактами.

В зв'язку з цим розпочато кримінальні провадження щодо підкупу виборців.

За словами прокурора області Олега Жученка, існує відповідальність за порушення виборчого законодавства. Так, одержання виборцем неправомірної вигоди за голосування за окремого кандидата передбачає покарання до двох років обмеження волі, а підкуп виборця - до 7 років ув'язнення.

На кожній виборчій дільниці у день виборів 29 квітня будуть чергувати посилені наряди поліції для протидії можливим провокаціям та порушенням виборчого законодавства.

Керівники правоохоронних відомств звернулися до громадян з проханням не піддаватися на пропозиції щодо можливості незаконного заробітку на власному виборчому праві, а також закликали інформувати правоохоронців про факти порушення виборчого законодавства для вжиття дієвих заходів.

Depo.Одеса писав, що в Кілії голоси виборців купували за 600 грн.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook