ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Одещині увічнять пам'ять героїв АТО

Керівникам населених пунктів Одеської області запропонують називати вулиці на честь Героїв

Depo.
14 березня 2018 15:41
ФОТО: depo.ua

Депутати Одеської обласної ради під час чергової сесії сьогодні, 14 березня, підтримали звернення до органів місцевого самоврядування регіона щодо увічнення пам'яті загиблих учасників антитерористичної операції – захисників територіальної цілісності України. Про це повідомляє кореспондент Depo.Одеса.

Проект рішення має за метою увічнення пам'яті славних дітей Українського народу, яких зростила і виховала земля Одещини, та які загинули, виконуючи військовий та громадянський обов'язок захисту територіальної цілісності України. "Одеська обласна рада звертається до міських, селищних, сільських голів Одеської області з клопотанням про розгляд питання щодо перейменування вулиць та навчальних закладів на честь загиблих учасників антитерористичної операції – захисників територіальної цілісності України", - йдеться у документі.

До проекту рішення додається список загиблих героїв, до якого загалом включено 102 прізвища, серед яких Аміна Окуєва, Олександр Кутузакій, Віктор Діхтієвський, Микола Троїцький тощо.

Нагадаємо, відповідний проект рішення напередодні сесії був опублікований на офіційному сайті Одеської облради.

Більше за життя Одеси та області читайте на Depo.Одеса

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook