На Одещині розгорівся скандал через гей-порно, яке зняли школярі (ВІДЕО)

У селі Городнє Болградського району три учня місцевої школи зняли порнографічний відеоролик, ролі у якому виконували діти

У ролику знялися третьокласник та п'ятикласник, а знімав усе на камеру телефону учень із сьомого класу. Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на "7 канал".

Відеоролик діти знімали вдома в одного з хлопців, у якого на той час вдома не було батьків. За словами директорки школи Марії Пінті, діти виклали відео у соцмережі. "Шок для всіх. Що бачать в Інтернеті, те вони повторюють", - каже вона. Директорка розповіла, що у дітей, які знімали порно-ролик, батьки проводять майже увесь час на заробітках. В основному - це небагополучні родини. В одній сім'ї батьки розлучені, інші залишили свого сина на родичів, у третій родині мати вийшла заміж в Городнє, але раніше вона жила сама й виховувала трьох дітей, при цьому не даючи їм належної уваги.

Один з хлопців, який брав участь, залишився вчитися в школі. Ще до цього інцинденту він стояв на обліку у школі та сільраді через крадіжки. "Він гарна дитина, але занедбаний", - каже директорка. Матері син не потрібен, вона готова відмовитися від нього.

Голова села Микола Богоєв відео отримав "Вайбером", коли був на нараді. "Це для мене шок був, я одразу зателефонував директору", - розповів він.

Через інцидент у школі взагалі заборонили користуватися телефонами. А на батьків наклали мінімальний штраф за неналежне виконання батьківських обов'язків.

Нагадаємо, користувачів соціальної мережі обурила фотосесія з 12-річними дівчатками, які демонструють нижню білизну.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса