На Одещині рейдери під захистом копів вкрали врожай унікальної пшениці
Подія сталася у Ширяївському районі
- Одеса
-
17 серпня 2017 15:53

Невідомі зібрали з поля врожай зерна загальною вартістю 1 млн грн та вивезли його у невідомому напрямку. Про це передає Depo.Одеса з посиланням на прес-службу Одеської ОДА.
Спеціальна комісія облдержадміністрації побувала у Ширяївському районі. З'ясувалося, що невідомі забрали врожай з площі 926 гектарів 12-ма комбайнами. При цьому керівництво ТОВ "Укр Зерно Трейд", яке стало жертвою банди рейдерів, запевняє, що безперешкодність дій правопорушників забезпечувалося співробітниками місцевої поліції.
"Це дуже рідкісний сорт пшениці - мулан. Аналогів в Одеській області просто немає", - розповів агроном компанії Сергій Клімчук. За його словами, "Укр Зерно Трейд" витратив величезну кількість коштів на підготовку землі і удобрення ґрунту. Згідно законодавству, "Укр Зерно Трейд" володіє майновим правом на обробку цієї землі.
"Але 14 серпня, коли врожай дозрів, і ми виїхали його збирати, дорогу нам перегородили близько 10 екіпажів поліції Ширяєвського району. Вимагали від нас документи і всіляко перешкоджали потрапити на наше поле. У цей час наш врожай збирали невідомі люди, які представилися нам пайовиками", - поскаржився агроном. Він додав, що так звані пайовики навіть не знали, що за зерно вони збирають, окрім того, при них не було жодних документів, що підтверджують їхнє право на обробку землі.
За словами заступника начальника головного управління юстиції в Одеській області Юрія Чердинцева, який керував розслідуванням, спеціальна комісія протидії рейдерству планує подати клопотання про відкриття відповідних кримінальних справ щодо даного інциденту та приділяти надалі якомога більше уваги до ситуації у Ширяївському районі.
Разом з тим провідний консультант національної поліції в Одеській області Руслан Форостяк передбачає, що організаторами рейдерського захоплення були місцеві олігархічні групи, які використовуючи різні адміністративні важелі, створюють у районі свого роду маленьку "феодальну державу".
Нагадаємо, при ОДА створили комісію, яка повинна боротися з рейдерським захопленням земель.
Всі новини Одеси читайте на Depo.Одеса
Всі новини на одному каналі в Google News
- 19:33В Одесі жінка змушувала жебракувати свою 96-річну матір: порушено кримінальну справу ФОТО
- 23:23Ще шість нових індустріальних парків з різних регіонів внесено до реєстру
- 21:18Зеленський назвав країни, з якими першими застосують норми про множинне громадянство
- 19:33В Одесі псевдотрейдер ошукав людей на понад 42 мільйони гривень
- 18:25 "Мама" втомилася: одесити шукають альтернативу Труханову, назріває "битва" місцевих політпроектів
- 14:44ВМС на маяку в Одесі підняли велетенський прапор України Відео
- 12:55 Як протидіяти новому штаму коронавірусу: Українські вірусологи поділилися результатами досліджень Новини компаній
- 16:41Посадовець ТЦК обіцяв за $10 тисяч вивезти військового з місця служби, — поліція Одещини
- 08:18Окупанти вдарили по Ізмаїльському району Одещини, спалахнули пожежі
- 11:10Групу ворожих агентів, у "фокусі" яких був Київ та Одещина, викрила СБУ ФОТО
- 10:03Махінації під час закупівель: На Одещині викрили посадовців морського порту, що розтратили 8 млн грн ФОТО
- 09:02"УЗ" змінює розклад поїздів у 8 областях (СПИСОК)
- 08:18Окупанти атакували дронами передмістя Одеси, спалахнула масштабна пожежа
- 15:33На Одещині горів склад: Вогонь охопив 1500 кв.м
- 12:00 Напередодні переговорів Зеленський-Трамп. Логіка сторін
- 08:40 Зустріч Трампа і Путіна: Чого так і не сталося
- 10:36Агентурну мережу росіян викрили на Одещині: Зрадники розвідували локації для майбутніх атак ФОТО
- 09:20"УЗ" запускає додатковий поїзд між Києвом та Одесою (ГРАФІК)
- 21:33В Одесі двоє кліриків УПЦ (МП) вихваляли рашизм і виправдовували воєнні злочини рф (ФОТО) ФОТО