ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

На Одещині планують встановити пам'ятник рідкісному молюску "крила янглола"

На території національного природного парку "Тузловські лимани" планується встановити скульптуру дуже рідкісного і надзвичайно красивого молюска

Depo.
19 червня 2017 19:02
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Одеса, про це повідомив директор НПП "Тузловські лимани" Іван Русєв.

Молюск, який живе в Чорному морі та має назву "крила ангела", - дуже рідкісна знахідка, навіть для дослідників. Його можна побачити в межах національного природного парку "Тузловські лимани".

На думку фахівців Інституту морської біології НАН України, цей унікальний морський мешканець є свого роду "годинниковим". Він одним з перших реагує на забруднення Чорного моря.

Для залучення уваги людей до унікальних явищ природи нашого узбережжя, а також з просвітницькою метою НПП "Тузловські лимани" ініціює благодійну акцію, спрямовану на збір коштів для створення скульптури цього рідкісного молюска.

Скульптура буде виготовлена ​​з білого граніту або мармуру і встановлена ​​на спеціальній колоні на березі лиману Бурнас.

Нагадаємо, раніше люди з кооперативу "Граніт-2", яким закидають заняття браконьєрством на території Нацпарку "Тузловські лимани", напали на автомобіль екологів.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса