На Одещині через кір та негоду подовжили канікули

Несприятливі погодні умови у 10 районах, трьох ОТГ да двох містах стали причною подовження канікул, а в Одесі та чотирьох районах та трьох ОТГ дітей залишають вдома через спалах кору

На території Одеської області масово подовжують канікули в освітніх закладах. Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на прес-службу Одеської ОДА.

Через спалах кору діти залишаються вдома у Біляївському, Любашівському, Миколаївському та Ширяївському районах. Не навчаються учні в Красносільській, Новокальчевській, Ширяївській ОТГ. У зв'язку з негодою відповідні рішення прийняли ще 10 районів, три ОТГ та два міста.

"Ситуації з захворюваністю на кір та погодними умовами залишаються проблемними. Кожен індивідуально підходить до організації освітнього процесу. Дітей, не щеплених проти кору, до закладів допускати не будуть - згідно рішенням комісій ТЕБ та НС. Відпрацювання навчального матеріалу з дітьми, які не вакциновані, має бути забезпечено. Зокрема, шляхом викладення його на сайті закладу, проведення індивідуальних занять, консультацій", - розповів директор Департаменту освіти і науки Одеської ОДА Олександр Лончак.

Нагадаємо, рекомендацію продовжити канікули в освітніх закладах через спалах кору надала Одеська ОДА.

В Одесі на канікули закриють тільки школи, а дитячі садочки будуть працювати.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Мітки: #школа