На Буковині педофіл намагався уникнути покарання

Чернівецький апеляційний суд засудив до восьми років позбавлення волі 22-річного уродженця села Долішній Шепіт, Вижницького району Чернівецької області за зґвалтування 8-річної дівчинки

Про це повідомляє Depo.Чернівці за посиланням на прес-службу суду.

Як встановив районний суд та перевірила апеляційна інстанція, обвинувачений знаходився неподалік футбольного стадіону зі своєю маленькою сусідкою. Погрожуючи застосувати фізичне насилля, він зґвалтував восьмирічну дівчинку.

Суд першої інстанції врахував беззаперечні факти та встановлені обставини справи та визнав обвинуваченого винним за частиною другою статті 156, частиною четвертою статті 152 Кримінального кодексу України. Ґвалтівнику було призначено покарання – вісім років позбавлення волі. З цим рішенням захисник обвинуваченого не погодився та подав апеляційну скаргу.

Втім, на переконання колегії суддів Чернівецького апеляційного суду, докази, дослідженні судом першої інстанції, та перевірені під час апеляційного розгляду в повній мірі доводять вину обвинуваченого у вчиненні злочинів. 

З урахуванням ступеня тяжкості вчинених злочинів та особи обвинуваченого, колегія суддів прийшла до висновку про неможливість його виправлення та перевиховання без ізоляції від суспільства. А тому, ухвалою суду, від 10 червня 2019 року, апеляційну скаргу  захисника підсудного залишено без задоволення,  а вирок районного суду – без змін.

Нагадаємо, за зґвалтування та вбивство неповнолітньої 20-річного одесита на 15 років відправили за ґрати.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса