На будівницвто вітроелектростанцій на Одещині залучать близько 270 мільйонів євро інвестицій

В Одеській обласній державній адміністрації підписали Меморандум про співпрацю між ОДА та компаніями у галузі вітроенергетики "Ukraine Power Resources" та "Южне Енерджі"

На реалізацію проекту з будівницва вітроелетростанцій в Лиманському району буде залучено близько 270 мільйонів євро інвестицій. Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на прес-службу Одеської ОДА.

"Американська компанія планує побудувати в Одеському регіоні вітрову електростанцію на 120 МВт, литовська - на 72 МВт. Це велика потужність", - розповів голова Одеської ОДА Максим Степанов. Він додав, що реалізація проекту з будівництва вітроелектростанцій має позитивно вплинути на розвиток місцевих громад. Зокрема, призвести до покращення інфраструктури Лиманського району.

Керівник ТОВ "Южне Енерджі" Егідюс Сімутіс розповів, що компанія планує будівництво 19 вітрогенераторів, які будуть виробляти електроенергію на досить велике місто — на 150 тисяч населення приблизно. У свою чергу, вітроенергетичний проект "Ukraine Power Resources" у Лиманському районі має на меті встановлення понад 26 вітрових турбін між селами Визирка та Любопіль.

Нагадаємо, на Одещині планувалося будівництво сонячної електростанції.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса