На "7 кілометрі" посилять контроль через коронавірус
На Одещині вживають заходи для недопущення поширення китайського коронавірусу
- Одеса
-
29 січня 2020 15:54

Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на Одеську ОГА.
З метою недопущення поширення вірусу на території регіону комісія з питань ТЕБ та НС при Одеській ОДА вирішила, що адміністрація "Промтоварного ринку" (7 км) повинна розробити власний план дій на випадок виявлення хворого на корнавірус та придбати засоби індивідуального захисту.
Заходи будуть посилені, оскільки на ринку працюють продавці з Китаю.
"Основними клінічними ознаками та симптомами коронавірусу є гарячка та ускладнене дихання, швидкий перебіг та ранній розвиток пневмонії. У разі поширення вірусу на територію України ми очікуємо високу потребу в лікарських засобах для лікування пневмонії. За даними ВООЗ, 25 % хворих мають тяжке ускладнення хвороби та потребують штучної вентиляції легень, що в майбутньому буде становити велике навантаження на медичні заклади особливо відділення інтенсивної терапії та реанімації", – повідомила в. о. директорки департаменту охорони здоров’я Одеської ОДА Оксана Сорочан.
Також комісія вирішила, що голови РДА, міст обласного значення та ОТГ затвердять госпітальні бази для надання медичної допомоги постраждалим. Також вони мають виділити додаткові кошти на закупівлю медичного обладнання, ліків та респіраторів. Госпітальні бази повинні бути укомплектовані необхідними ліками та обладнанням.
Всі новини Одеси читайте на Depo.Одеса
Всі новини на одному каналі в Google News
- 19:45 В Одесі затримали іноземця, який застрелив у Києві власника СТО ФОТО Відео
- 12:13В Одесі 13-річна агентка РФ разом з матір'ю вчинила ряд диверсій на замовлення ворога
- 21:26 Пакунок школяра: Батьки першокласників отримуватимуть 5 000 грн допомоги через Дію
- 08:36Внаслідок нічної атаки в Одесі загинув чоловік. Є руйнування
- 15:45 В Україні можуть ввести чотириденний робочий тиждень, - Гетманцев
- 11:43В Одесі підірвали авто військового (ФОТО) ФОТО
- 21:33На Одещині чоловік кинув гранату у двір сусідки
- 15:09 росіяни атакували балістикою припортову інфраструктуру Одеси: є загиблі
- 09:01Внаслідок атаки БпЛА в Одесі пошкоджено багатоповерхівку. Поранено 5 людей, з них двоє дітей ФОТО
- 15:12Дискримінація і спотворення конкуренції: порти Одеса та Чорноморськ поскаржилися міністру Кулебі на тарифи Укрзалізниці
- 12:48Правоохоронці перекрили наркотрафік героїну з Туреччини
- 10:35Лікарка-реабілітолог та працівник залізниці з Одеси коригували атаки ворога по регіону та Силам оборони ФОТО
- 12:23В Україні стартували жнива
- 10:25Один дрон локаційно втрачений, решта - збиті: Нічна робота ППО
- 09:19Росія знову атакувала Одесу. Є загиблі та постраждалі (ВІДЕО) Відео
- 11:20В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в липні
- 12:29Під час нічної атаки на Одещину до знищення ворожих БпЛА долучилися моряки-прикордонники
- 09:58Вночі російські дрони атакували Вилкове на Одещині
- 19:33У Білгород-Дністровському завершились пошуково-рятувальні роботи на місці російської атаки по навчальному закладу