На 13-й станції Фонтану прокуратура підіграє рейдерам, – юрист "Інтергал-Буд"

Всі дії прокуратури щодо блокування земельної ділянки в районі 13-ї станції Фонтану Одеси створюють враження підігрування рейдерській атаці на будівельну компанію "Інтергал-Буд"

На 13-й станції Фонтану прокуратура піді…
Фото: Оdessa.online

Про це повідомив керівник юридичного департаменту компанії Євген Єрмоленко.

18 січня в Південно-Західному апеляційному господарському суді (Одеса) була розглянута апеляційна скарга компанії "Інтергал-Буд" на ухвалу суду першої інстанції - забезпечувальний захід щодо земельної ділянки в районі 13-ї станції Фонтану. Суд залишив в силі постанову суду першої інстанції про застосування забезпечувальних заходів.

Забезпечувальні заходи були винесені за заявою прокуратури Одеської області в рамках її позову про визнання недійсним договору купівлі компанією "Інтергал-Буд" земельної ділянки на міському аукціоні в 2005 році.

Як зазначає Євген Єрмоленко, перелік заборонених дій щодо ділянки досить великий. Зокрема, заборонено проводити будь-які роботи на ділянці, передавати землю в оренду, отримувати дозвільну документацію по ділянці і т. п.

"Хіба що не заборонили по ділянці ходити", - констатує юрист.

В "Інтергал-Буд" вважають, що дії прокуратури позбавлені здорового глузду, так як обмеження по ділянці в районі 13-ї станції Фонтану вже встановлені в ході інших судових процесів.

"Один процес йде у Верховному Суді за нашим позовом до Державної архітектурно-будівельної інспекції, яка незаконно під надуманим приводом скасувала нам дозвіл на будівництво на цій ділянці. Другий процес - позов дачного кооперативу до місцевої влади "про скасування містобудівних умов і обмежень", де ми виступаємо третьою особою. Роботи на ділянці не можуть проводитися до завершення цих суперечок", - говорить Євген Єрмоленко.

На думку представника "Інтергал-Буд", дії прокуратури носять характер підігрування спробам рейдерського захоплення ділянки.

"Ми вважаємо, дії прокуратури по "забороненим заходам" йдуть в руслі спроб рейдерського захоплення ділянки. Бажачі відняти цю ділянку розуміють, що розпочаті судові процеси закінчаться перемогою "Інтергал-Буду". Адже і придбання ділянки на відкритому аукціоні, і отримання дозвільних документів на будівництво відбувалися строго по букві закону. Тому нам намагаються створити додаткові складнощі, щоб врешті-решт компанія відмовилася від реалізації проекту, а ділянка була передана в інші руки", - пояснює те, що відбувається керівник юридичного департаменту "Інтергал-Буд" Євген Єрмоленко.

Він підкреслив, що "Інтергал-Буд" неухильно виконує рішення судів по ділянці в районі 13-ї станції Фонтану, зокрема, і з приводу заборони на будівництво. За його словами, компанія веде свою діяльність виключно в рамках закону, з повагою до інтересів міської громади Одеси, і має намір в судовому порядку доводити законність покупки землі.

У 2020 році прокуратура Одеської області подала позов до суду про визнання недійсними результатів відкритого аукціону, проведеного Одеською міськрадою п'ятнадцятьма роками раніше. За результатами торгів дочірнє підприємство "Інтергал-Буд" Товариство з обмеженою відповідальністю "Фірма "Інтергал" придбала земельну ділянку на береговій лінії Одеси в районі 13-ї станції Фонтану за 3,27 млн ​​доларів США. На думку прокуратури, міська рада Одеси не мала права продавати ділянку, так як вона розташована в "стометрової пляжній зоні".

В "Інтергал-Буд" зазначають, що компанія придбала землю за найвигіднішою для Одеси ціною, а міськрада оформила необхідну документацію відповідно до вимог законів. Однією з умов продажу, підкреслюють в "Інтергал-Буд", було те, що ділянка не належить до земель Водного фонду.

Всі новини Одеси читайте на Depo.Одеса

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme