Морські піхотинці готуються до навчань "Сі Бріз-2019"

В окремому батальйоні морської піхоти Командування морської піхоти ВМС ЗС України пройшли планові стрибки особового складу десантно-штурмової роти та взводу розвідки

Морські піхотинці відпрацювали планові стрибки з парашутом на етапі підготовки до українсько-американського навчання "Сі-Бриз 2019", повіломляє Depo.Одеса з посиланням на інформаційну редакцію Інформагентства Міноборони (м. Одеса)

Стрибки проходили з висоти 600 метрів через бічні двері вертольота Мі-14. Серед військовослужбовців, що брали участь у стрибках, були не тільки досвідчені офіцери, сержанти і солдати, за плечима у яких по 20 і більше стрибків, а й новачки, ті, хто тільки нещодавно зробив свій перший стрибок під куполом парашута. Найстаршому з військових, які стрибали з парашутом, – 52 роки, а наймолодшому – 19.

Перед практичними стрибками морські піхотинці відпрацювали елементи стрибка на повітрянодесантному комплексі, далі вивчили матеріальну частину і навчилися правильно укладати парашут. 

Нагадаємо, міжнародні навчання "Сі-Бриз 2019" відбудуться у північно-західній частині Чорного моря, в Миколаївській та Одеській областях. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса