ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Місто Южне очікує нові інвестиції у розмірі 130 мільйонів доларів

Американська компанія Cargill має намір інвестувати $ 130 млн у будівництво зернового терміналу в порту
Depo.
17 серпня 2015 16:56
ФОТО: depo.ua
Місто Южне очікує нові інвестиції у розмірі 130 мільйонів доларів
Місто Южне очікує нові інвестиції у розмірі 130 мільйонів доларів

Компанія Cargill інвестує 130 мільйонів доларів у будівництво перевалочного терміналу в порту "Южного", пише Depo.Одеса.

Для Одещини інвестиції такого роду можуть стати надзвичайно важливими. Міністерство інфраструктури України підписало з американською сільськогосподарською компанією Cargill меморандум про намір інвестувати ці кошти в реалізацію проекту зернового терміналу в одному з найбільших портів України морському торговому порту "Южне".

Як повідомила прес-служба міністерства, меморандум було підписано генеральним директором Cargill Мартіном Шульдтом, головою ДП "Адміністрація морських портів України" Андрієм Амеліним та директором стивідорної компанії "МВ Карго" Олександром Примаком.

Згідно з угодою, компанія Cargill зобов'язується придбати 51% перевантажувального терміналу, який в порту Южного побудує "МВ Карго". Також за умовами меморандуму до початку будівництва АМПУ зобов'язується провести роботи щодо поглиблення дна в порту.

Термінал дозволить Cargill здійснювати перевалку зернових, продуктів їх переробки та інших вантажів з пропускною здатністю першої черги будівництва до 5 мільйонів тонн на рік, з її наступним збільшенням ще на 2-4 мільйони тонн.

Нагадаємо, Cargill - одна з найбільших світових приватних компаній, що інвестують в харчове виробництво . Компанія веде операції в 68 країнах світу, займається продажами зерна, олії, цукру, какао, яловичини, свинини, м'яса індички тощо. Крім того, компанія є великим виробником сільськогосподарської продукції.

Більше актуальних новин з життя одеситів можна знайти на Depo.Одеса