Міноборони обіцяє витратити 4,7 міліонів на обладнання для санаторію "Лермонтовський" та відкрити його 1 травня

До кінця року планується виділення на капітальний ремонт та закупівлю обладнання до 100 мільйонів гривень, з яких вже зараз на закупівлю необхідного медичного обладнання виділено суму в 4,7 мільйони гривень

Про це повідомляє Depo. Одеса з посиланням на прес-службу Міноборони. 

В першу чергу? буде відремонтовано другий, третій та четвертий спальні корпуси, харчовий блок та інші об’єкти. 

З виділених коштів на потреби Центру медичної реабілітації та санаторного лікування "Одеський" (колишній "Лермонтовський") на 20 мільйонів гривень уже складено кошторис на закупівлю необхідного медичного обладнання на суму в 4,7 мільйони гривень.

Також в Міноборони зазначають, що на сьогоднішній день, увесь персонал колишнього санаторію "Лермонтовський", за винятком адміністрації, працевлаштовано в Центрі. Більшість з них — фахівці з чималим досвідом роботи у сфері медичної реабілітації та санаторного лікування. При цьому, для забезпечення найбільш ефективної роботи закладу штат лікарів та медичного персоналу буде значно збільшено.

Як повідомив тимчасово виконуючий обов’язки начальника Центру Ілля Лубашев, з 1  травня колектив Центру розраховує прийняти перших пацієнтів-учасників АТО та ООС, які потребують реабілітації.

Нагадаємо, санаторій "Лермонтовський" змінив назву.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса