ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мер Одеси "злив" з бюджету міста 76 мільонів гривень

Генадій Труханов уклав договір з ТОВ "Ростдорстрой", де він був одним з директорів, на будівництво каналізації
Depo.
14 серпня 2015 08:41
ФОТО: depo.ua
Мер Одеси "злив" з бюджету міста 76 мільонів гривень
Мер Одеси "злив" з бюджету міста 76 мільонів гривень

Управління капітального будівництва Одеської міськради 10 серпня за результатами тендерів уклало угоди з ТОВ "Ростдорстрой" на будівництво каналізації на 76,25 млн грн., пише Depo.Одеса з посиланням на "Наші Гроші".

Кошти з міського бюджету виділено на наступні об'єкти з виконанням робіт до кінця 2016 року:

26,34 млн грн. - будівництво каналізаційної насосної станції (КНС), напірної госпфекальної та самотечної госпфекальної каналізацій по вул. 2-а Пригородна від КНС до вул.Спартаківської з відновленням дорожнього покриття вулиць
24,79 млн грн. - будівництво зливної та госпфекальної каналізації по вул.Туристській від вул. Щорса до вул. Маршала Малиновського з відновленням дорожнього покриття вулиць
25,10 млн грн. - будівництво зливної та госпфекальної каналізації по вул.Корнюшина (6-та Степна) від вул. Маршала Малиновського до шляхопроводу «Поїзний» з відновленням дорожнього покриття вулиць.

ТОВ "Ростдорстрой" заведено на віргінський офшор "Сайдлейк інтернешнл лімітед", у ЄДР його кінцевим бенеіфіціаром вказаний мешканець Панами Діаз Елой Едгардо.

Компанія "Ростдорстрой", яка впродовж багатьох років отримує значну частину підрядів на ремонт автодоріг в Одесі, області та за її межами, входить до складу інвестиційної групи "Рост", власником якої вважається авторитетний бізнесмен Олександр Жуков, який в даний час перебуває за межами України. Офіційним директором групи "Рост" є депутат міськради Юрій Шумахер. Особою, яка також входила до ради директорів "Рост" - безпосередньо є мер Одеси Геннадій Труханов.

Інші новини з життя Одеси читайте на Depo.Одеса.