Мер Одеси каже, що обшуки в мерії та в нього вдома законні

Міський голова заперечив, що обшуки пов'язані з купівлю міськради будівлі колишньго заводу "Краян

Depo.
23 жовтня 2017 13:54
ФОТО: depo.ua

За словами Геннадія Труханова, дійсно, сьогодні, 23 жовтня проводилися слідчі дії. Як повідомляє Depo. Одеса, про це він розповів у коментарї телеканалу "Перший прямий".

Мер зазначив, що обшуки в мерії - це нормальна процедура. Проте він відмовився надати будь-які подробиці, відзначивши, що є "таємниця якихось заходів".

"Ну, все йде у законному, нормальному плані. Я вважаю, що органи для того й створені, щоб перевіряти, контролювати і вказувати, якщо з'являтися якісь недоліки", – сказав Труханов.

Нагадаємо, обшуки в оселі мера Одеси та в його робочому кабінеті в мерії почалися сьогодні вранці.

Як повідомили в НАБУ, слідчі дії проводяться в рамках розслідування двох кримінальних проваджень "за фактами можливого зловживання службовим становищем службовими особами Одеської міської ради та підконтрольних останнім приватних суб'єктів господарювання, як резидентів України, так і офшорних юрисдикцій". Це підтвердило версію джерел "Думской", оприлюднені раніше, про те, що обшуки пов'язані з кримінальним провадженням про незаконну приватизацію аеропорту в 2011 році та припинення судового провадження між міськрадою та "інвесторами" в 2015-му.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса