Мер Аккерману взяла на себе відповідальність за політичну кризу

Міський голова Білгороду-Дністровського Алла Гінак прокоментувала ситуацію із відставкою, якої не сталося та положенням справ у політичній площині

Як повідломляє Depo.Одеса, про це мер Білгород-Дністровського Алла Гінак написала на своїй сторінці у Facebook.

Алла Гінак визнала, що страшенно втомилася від протистояння з депутатами та втратила сили для подальшої боротьби. "Буває, настає момент, коли ти просто розумієш, що всі аргументи, сили і емоції вичерпані, буває так, що ти ще готовий боротися, але сили вже покидають тебе, і вже більше немає можливості протистояти обставинам - не тому що ти знищений морально, а просто фізично ти цього зробити більше на можеш, і від тебе вже нічого не залежить", - написала вона та вибачилася перед містянами за свою слабкість. 

Також вона взяла на себе відповідальність за політичну кризу, що вже кілька років триває у місті. "Я допустила ситуацію до критичної, мабуть, не змогла знайти слова переконання, щоб не допустити конфронтації в раді. Я повинна була переконати депутатів у необхідності знаходити спільну мову і працювати на благо міста", - дописала мер.

Проте наостанок Алла Гінак зазначила, що сподівається на покращення стосунків із депутатами і вірить в те, що вони теж зрозуміють необхідність об’єднання навколо міських проблем та шляхів їх вирішення.

Нагадаємо, учора, 28 лютого, під час позачергової сесії Білгород-Дністровської міськради депутати проголосували проти відставки мера Алли Гінак.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса