ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Марушевська заявила про брехливі звинувачення від Насірова

Очільниця Одеської митниці вважає, що голова ДФС Роман Насіров бачить тільки неприємні моменти, які пов'язані з митницею
Depo.
7 квітня 2016 08:22
ФОТО: depo.ua
Марушевська заявила про брехливі звинувачення від Насірова
Марушевська заявила про брехливі звинувачення від Насірова

Очільниця Одеської митниці Юлія Марушевська вважає, що всі звинувачення на роботу митниці від голови Державної фіскальної служби Україги Романа Насірова є нічим іншим, як відверта брехня, пише Depo.Одеса.

Про це вона написала на своїй сторінці у "Фейсбуці".

"Мені прикро, що система всіляко придумує, як очорнити результати роботи Одеської митниці. Були сподівання, що керівництво ДФС підтримує наші реформи, але кожного разу я отримую брехливі звинувачення. Вони прозвучали, зокрема, на вчорашній прес-конференції голови ДФС Романа Насірова. Щодо зникнення конфіскованого вантажу на 50 мільйонів гривень нагадую: пане Насіров, Ви керуєте ДФС України, тому дізнайтеся, будь ласка, у Гліба Мілютіна, в.о. голови ДФС в Одеській області, де знаходиться конфіскат податкової служби на суму 50 млн грн. За необхідності ми готові навести порядок і в податковій, і знайти, нарешті, де ж все-таки пропали ці 50 мільйонів конфіскату податкової служби, які Вас так турбують. Невже Ви з січня не можете розібратися, де зник конфіскований товар податкової на 50 і навіть перевірка ДФС на Одеській митниці вам не допомогла", - заявила Марушевська.

"Також вітаю систему ДФС з "хорошою роботою" щодо виконання плану з крадіжок вантажів з Одеської митниці за допомогою прямих дзвінків і погроз бізнесу. Завдяки такому незаконному перерозподілу вантажів, з Одеси забрали мінімум 120 млн грн надходжень. І це лише ті випадки, про які ми змогли дізнатися. Напевно, фактичні недонадходження від таких крадіжок системою, в кілька разів більші", - додала вона.

"Хочу нагадати, Одеська митниця в березні перерахувала до бюджету 1 мільярд 129 мільйонів гривень. Тобто недовиконала план, завдяки таким старанням, на 65,5 мільйонів. Ви так щасливо говорите, що Одеська митниця знову не виконала радянський план, забуваючи про те, що за січень-лютий ми перевиконали його на 183,6 мільйонів гривень. І це незважаючи на перешкоди, які чинить нам система. Половину з цієї суми спрямовано на будівництво доріг Одеської області. Цими крадіжками Ви робите погано не Юлії Марушевскій, як начальнику Одеської митниці, Ви робите погано мешканцям Одещини, інфраструктурі Одеської області і бюджету держави. Зверніть, будь ласка, увагу на інформацію з реальними прикладами, коли з Одеси вийшов один вантаж, а в Київській митниці оформився зовсім інший. Таких фактів, на жаль, безліч", - сказала очільниця Одеської митниці.

"Дуже прикро, що Ви бачите тільки зло в змінах на Одеській митниці. Пропоную запитати у "білих" компаній, чи покращилася ситуація в Одесі. Ви будете здивовані, але чесний бізнес дуже позитивно оцінює проведені нами реформи. Але для тих, з ким спілкуєтеся Ви — з власниками майданчиків — на Одеській митниці нічого хорошого немає. І, гарантую, поки я перебуваю на цій посаді, послаблень для них не буде. А якщо такі речі, як радянський план і неправда про конфіскат митниці — це єдині претензії щодо нашої діяльність, то, мабуть, ми все робимо правильно", - сказала Марушевська.

Мені прикро, що система всіляко придумує, як очорнити результати роботи Одеської митниці. Були сподівання, що керівництво ДФС підтримує наші реформи, але кожного разу я отримую брехливі звинувачення. Вони прозвучали, зокрема, на вчорашній прес-конференції голови ДФС Романа Насірова.Щодо зникнення конфіскованого вантажу на 50 мільйонів гривень нагадую: пане Насіров, Ви керуєте ДФС України, тому дізнайтеся, будь ласка, у Гліба Мілютіна, в.о. голови ДФС в Одеській області, де знаходиться конфіскат податкової (!) служби на суму 50 млн грн (посилання //bit.ly/1qqNpaS). За необхідності ми готові навести порядок і в податковій, і знайти, нарешті, де ж все-таки пропали ці 50 мільйонів конфіскату податкової служби, які Вас так турбують. Невже Ви з січня не можете розібратися, де зник конфіскований товар податкової на 50 і навіть перевірка ДФС на Одеській митниці вам не допомогла.Також вітаю систему ДФС з “хорошою роботою” щодо виконання плану з крадіжок вантажів з Одеської митниці за допомогою прямих дзвінків і погроз бізнесу. Завдяки такому незаконному перерозподілу вантажів, з Одеси забрали мінімум 120 млн грн надходжень. І це лише ті випадки, про які ми змогли дізнатися. Напевно, фактичні недонадходження від таких крадіжок системою, в кілька разів більші.Хочу нагадати, Одеська митниця в березні перерахувала до бюджету 1 мільярд 129 мільйонів гривень. Тобто недовиконала план, завдяки таким старанням, на 65,5 мільйонів. Ви так щасливо говорите, що Одеська митниця знову не виконала радянський план, забуваючи про те, що за січень-лютий ми перевиконали його на 183,6 мільйонів гривень. І це незважаючи на перешкоди, які чинить нам система. Половину з цієї суми спрямовано на будівництво доріг Одеської області.Цими крадіжками Ви робите погано не Юлії Марушевскій, як начальнику Одеської митниці, Ви робите погано мешканцям Одещини, інфраструктурі Одеської області і бюджету держави. Зверніть, будь ласка, увагу на інформацію з реальними прикладами, коли з Одеси вийшов один вантаж, а в Київській митниці оформився зовсім інший. Я це публікувала кілька днів тому (посилання //bit.ly/206I98s). Таких фактів, на жаль, безліч.Дуже прикро, що Ви бачите тільки зло в змінах на Одеській митниці. Пропоную запитати у “білих” компаній, чи покращилася ситуація в Одесі. Ви будете здивовані, але чесний бізнес дуже позитивно оцінює проведені нами реформи. Але для тих, з ким спілкуєтеся Ви — з власниками майданчиків — на Одеській митниці нічого хорошого немає. І, гарантую, поки я перебуваю на цій посаді, послаблень для них не буде. А якщо такі речі, як радянський план і неправда про конфіскат митниці — це єдині претензії щодо нашої діяльність, то, мабуть, ми все робимо правильно.

Опубликовано Yulia Marushevska 6 апреля 2016 г.
Нагадаємо, що Марушевська зявила, що СБУ та ДФС "копають" під Одеську митницю.