ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Марушевська розповіла, як живе на зарплату держслужбовця

Юлія Марушевська спробує змусити підлеглих спробувати жити чесно на зарплату у 3 тисячі гривень
Depo.
9 листопада 2015 16:21
ФОТО: depo.ua
Марушевська розповіла, як  живе на зарплату держслужбовця
Марушевська розповіла, як живе на зарплату держслужбовця

Екс-заступник Саакашвілі, а нині керівник Одеської митниці Юлія Марушевська спробує змусити підлеглих спробувати жити чесно на зарплату у 3 тисячі гривень, пише Depo.Одеса з посиланням на "Главком".

Марушевська зізналась, що багато у кого з працівників Одеської митниці дорогі смартфони. І її дійсно турбує питання – звідки коштовні прилади.

"Звісно, цікавлюсь цим, я звертаю увагу і на взуття, і на телефони, і на інше. Я зустрічалась, наприклад, з керівниками постів. Запитала: у всіх є смартфони? Кажуть: так. Питаю: що, зробимо вайбер-груп, щоб спілкуватись? Одразу всі якось поникли. На питання, звідки такі коштовні речі, зазвичай чую відповідь - дружина в бізнесі або ще щось.  Завжди, словом, є якісь… пояснення", - розповідає керівник митниці Марушевська.

Проте, Марушевська хоче змусити колег жити на чесну зарплату.

"В мене відбулось пониження і за посадою, і за зарплатою. Заступником голови ОДА я отримувала 4 тисячі гривень, зараз на митниці – 3 тисячі, бо став нижчий ранг держслужбовця. Звісно, зарплати не вистачає. Але мене підтримує родина і чоловік. Мені здається, що зарплати на рівні нової поліції вже б дали якусь самоповагу. Бо я не уявляю навіть, як себе почуває чоловік, у якого є дружина, діти, діти навчаються, а він приносить додому 1300 гривень на місяць", - додала Марушевська

Нагадаємо, що Марушевська сказала, що митниця не має бути перешкодою на шляху міжнародної торгівлі.

Більше новин Одеси та Одещини читайте на Depo.Одеса.