Малиновський райсуд Одеси продовжує допит свідків у справі Труханова

Загалом з початку процесу над міським головою Одеси було допитано 39 свідків

У Малиновському районному суді Одеси за участі прокурорів САП продовжується судовий розгляд кримінального провадження стосовно Одеського міського голови та інших осіб, обвинувачених у заволодінні 185 млн гривень під час купівлі будівлі колишнього заводу "Краян", повідомляє Depo.Одеса з посиланням на прес-службу САП.

Учора, 12 березня, під час чергового засідання у суді продовжилися допити свідків, яких заявила сторона обвинувачення. Було допитано шестеро свідків, серед яких депутати Одеської міської ради. Зокрема, у якості свідка була допитана депутатка Світлана Осауленко, секретар комісії з комунальної власності Олександр Матвеєв, а також директор юриличного департаменту Інна Поповська.

Сьогодні суд продовжить допит свідків.

Нагадаємо, дії всіх співучасників справи кваліфіковано за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України ("Заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем в особливо великих розмірах, вчинене за попередньою змовою групою осіб"). Крім того, колишній директор приватної компанії-продавця будівлі обвинувачується також у вчиненні злочинів, передбачених ч.1 ст.205 та ч.2 ст.15, ч.3 ст.209 КК України (йдеться про фіктивне підприємництво та замах на легалізацію коштів, здобутих злочинним шляхом).

Раніше двоє свідків у суді відмовилися давати свідчення.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса