"Любов - гріх в моєму житті": Ада Роговцева розповіла про себе, кумирів та поїздки на Донбас
Відома українська актриса Ада Роговцева провела в Одесі творчу зустріч із шанувальниками
- Одеса
-
17 липня 2018 11:00

Актриса театру і кіно Ада Роговцева в рамках творчої зустрічі на Одеському міжнародному кінофестивалі відмовилася відповідати на стандартні одеські питання, але розповіла про себе, про своє розуміння сенсу життя і чому їздить в район бойових дій на Донбасі. Depo.Одеса побувало на творчій зустрічі та готове поділитися історіями Ади Роговцевої.
Про любов до свого педагога Костянтина Степанкова
"Кохання у моєму житті перемогло все. Але це і гріх у моєму житті, адже Костя був одружений, я навіть після його смерті займалася його сім'єю. У мужиків все це простіше, це у нас, жінок - правила, честь... А він ще був питущим, а це, хто знає, не приведи Бог нікому, несеш цей хрест і не скаржишся, коли рідна людина".
Про кумирів
"Їх не треба шукати, вони прилітають, як янголи, щоб тримати тебе в струні. Це, наприклад, Леся Українка. Саме на таких людях, які люблять так сильно, як вона, [яка} в 18 років їде доглядати за вмираючим чоловіком, який не люблять її, тримається цей світ. Я обожнюю таких людей".
Про сенс життя
"Після смерті мого чоловіка Кості я не знала, як жити далі. Ми прожили разом 25 років. Зовні у нього була така негативна чарівність, в душі - мокренька тепленька ганчірочка. Після цієї порожнечі Катя, моя дочка, запропонувала писати мемуари, підняла наші старі листи. Потім, коли вийшла книжка про історію нашої любові, мені стало легше, з боку я зрозуміла, що інтим банальний і наївний, якщо виноситься на люди.
Я раджу вам - запишіть історію своєї родини, всі цінності в цих легендах, зауважте, все бабусі анекдотичні, парадоксальні, це їхня мудрість, ось чому я стала писати. А взагалі потрібно сьогоднішнім днем, кожен день дає прекрасні обов'язки - зателефонувати відвідати, комусь допомогти, просто зробити свою роботу".
Ада Роговцева / Фото: Depo.Одеса
Про націоналізм
"Я - всіма фібрами українська націоналістка, я готова в будь-який момент померти за свою країну, ось в цю саму хвилину. Але не потрібно при цьому впадати у вузький шовінізм, як говорила сама Леся Українка. Я абсолютно спокійно переходжу на російську мову, якщо у мене російськомовна аудиторія".
Про поїздки на Донбас
"Про мене різне говорять, що заробляю собі славу на поїздках на війну. Але це все - дурниці. Я просто знаю на собі: можна пережити будь-яке горе, навіть коли йдуть усі, але пережити смерть сина мати не може. Мати, яка втратила сина, - свята, її немає серед людей, вони поповнюють компанію невтішних. Я це розумію, і тому мене завжди звали в найнебезпечніші місця, як Чорнобиль, як і зараз АТО. Я потрібна їм як мати, щоб обійняти за всіх нас, ці хлопчики, чоловіки - це все мої діти.
Був такий випадок - ми поїхали з донькою в окопи, я закінчила свою зустріч, сіла, відпочиваю, підходить до мене 19-річний хлопець без ноги і кладе мою руку на свою куксу, вона маленька така, і просить зателефонувати його мамі, привітати з днем народження. Я дзвоню, а вона мені каже в трубку тихенько: "А ви продовжуйте його гладити, продовжуйте..." Ось це так важливо для мене, важливіше всіх нагород.
Я не церковна людина, але для мене перша заповідь - віддай все, це не зовсім правильно так жити, але я так живу".
Фото на головній: ОМКФ
Всі новини Одеси читайте на Depo.Одеса
Всі новини на одному каналі в Google News
- 19:18На Куликовому полі в Одесі озброєний чоловік напав на копів ФОТО
- 18:44"Труханова скоро винесуть з мерії", - одеський бізнесмен Дегас про конфлікт навколо інклюзивного пляжу
- 15:10"Шахед" вночі зруйнував відділення "Нової пошти" в Одесі
- 09:56В прокуратурі показали наслідки нічної атаки в Одесі (ФОТО) ФОТО
- 08:44На Одещині ворог вдарив по залізничній інфраструктурі
- 08:19Масштабна атака по Одесі: Є загиблі й постраждалі
- 12:53Вивозила ухилянтів на власному авто: Судитимуть поліцейську з Одеси
- 11:46На Одещині бійці військової частини отримували бойові виплати під час того, як ремонтували командирові квартиру
- 23:22На Одещині жінка найняла кілера для вбивства брата
- 18:05 Частину працівників ТЦК мобілізують на фронт, - Генштаб
- 10:40Працівник ТЦК з Одещини за гроші змінював дані в системі "Оберіг", – ДБР
- 11:40В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у травні
- 11:28 росіяни вночі запустили майже півтори сотні дронів: більшість знешкодила ППО
- 20:31Першу підземну школу відкрили на Одещині
- 22:22 У Європі вважають, що США хоче оголосити "мирну угоду" до 100 днів президентства Трампа, - ЗМІ
- 13:28 Ветерани, ВПО, люди за 45: як отримати вищу технічну освіту за рахунок ваучерів від Державної служби зайнятості
- 08:18Росіяни вдарили дронами по Одесі, є постраждалі
- 08:18Ворог масовано атакував Одесу дронами: Пошкоджені будинки та кілька шкіл, є постраждалі ФОТО
- 23:46Одеса опинилась під атакою дронів: є влучання