Лише два нардепа з Одещини проголосували за мовний закон

Верховна Рада прийняла у другому читанні та в цілому Закон України "Про забезпечення функціонування української мови як державної"

Сьогодні, 25 квітня, український парламент більшостю голосів ухвалив  Закон України "Про забезпечення функціонування української мови як державної", повідомляє кореспондент Depo.Одеса.

З 17 народних депутатів від Одещини за проект документу проголосували лише двоє: Володимир Куренной ("БПП") та Павло Унгурян ("Народний фронт"). Проти виступили представники фракції "Опозиційний блок" Сергій Ківалов та Микола Скорик, а також "відродженеці" Василь Гуляєв та Антон Кіссе. Решта нардепів проігнорувала голосування - шестеро були присутні у залі, але не натиснули жодної кнопки або були відсутні на сесійному засіданні зовсім. Зокрема, не голосували Віталій Барвіненко, Олександр Пресман та Леонід Клімов, всі троє представляють фракцію "Відродження"; позафракційний Едуард Матвійчук; представник групи "Воля народу" Іван Фурсін та Олексій Гончаренко, який входить до "БПП".

На засіданні не були присутні "БПП-шники" Дмитро Голубов, Геннадій Чекіта та Олександр Урбанський, а також "фронтовики" Євген Дейдей та Сергій Фаєрмарк.

Нагадаємо, за "мовний" закон проголосували 278 народних депутатів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса