Куций заявив про готовність прийняти евакуйованих з Уханю на Одещину
Голова Одеської ОДА Максим Куций заявив про готовність прийняти українців, евакуйованих з китайського Уханю, на Одещину
- Одеса
-
20 лютого 2020 14:39

Про це очільник Одещини Максим Куций написав на своїй сторінці у Facebook, передає Depo.Одеса.
За словами Куцого, тиждень тому на Одещину прибув трьохсотметровий контейнеровоз CMA CGM URAL з Китаю, на якому члени екіпажу були з ознаками хвороби. Він нагадав, що тоді медики у спеціальних костюмах оглянули екіпаж та судно, у жодного з моряків та членів екіпажу коронавірус не виявили.
"І сьогодні я заявляю про повну готовність прийняти наших співгромадян, у разі, якщо інші регіони не можуть цього робити. Одещина готова повністю забезпечити медичний догляд та епідеміологічну безпеку", – заявив Куций. Він додав, що у разі потреби одеські фахівці "готові поділитися досвідом спеціального медичного огляду громадян та забезпечення санітарних умов найвищого стандарту для недопущення розповсюдження коронавірусу COVID-19".
Нагадаємо, літак авіакомпанії SkyUp, який евакуює з китайського міста Ухань наших громадян, очікували у "Борисполі" о 8:05. Проте він в цей час кружляв над Харківською областю. Як відомо, крім громадян України, на борту перебували й іноземці. Всі вони будуть поміщені на двотижневий карантин у санаторії в Нових Санжарах, що на Полтавщині.
Також нагадаємо, що в Одеській ОДА запевняють, що готові до боротьби з коронавірусом.
Всі новини Одеси читайте на Depo.Одеса
Всі новини на одному каналі в Google News
- 12:13В Одесі 13-річна агентка РФ разом з матір'ю вчинила ряд диверсій на замовлення ворога
- 21:26 Пакунок школяра: Батьки першокласників отримуватимуть 5 000 грн допомоги через Дію
- 08:36Внаслідок нічної атаки в Одесі загинув чоловік. Є руйнування
- 15:45 В Україні можуть ввести чотириденний робочий тиждень, - Гетманцев
- 11:43В Одесі підірвали авто військового (ФОТО) ФОТО
- 21:33На Одещині чоловік кинув гранату у двір сусідки
- 15:09 росіяни атакували балістикою припортову інфраструктуру Одеси: є загиблі
- 09:01Внаслідок атаки БпЛА в Одесі пошкоджено багатоповерхівку. Поранено 5 людей, з них двоє дітей ФОТО
- 15:12Дискримінація і спотворення конкуренції: порти Одеса та Чорноморськ поскаржилися міністру Кулебі на тарифи Укрзалізниці
- 12:48Правоохоронці перекрили наркотрафік героїну з Туреччини
- 10:35Лікарка-реабілітолог та працівник залізниці з Одеси коригували атаки ворога по регіону та Силам оборони ФОТО
- 12:23В Україні стартували жнива
- 10:25Один дрон локаційно втрачений, решта - збиті: Нічна робота ППО
- 09:19Росія знову атакувала Одесу. Є загиблі та постраждалі (ВІДЕО) Відео
- 11:20В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в липні
- 12:29Під час нічної атаки на Одещину до знищення ворожих БпЛА долучилися моряки-прикордонники
- 09:58Вночі російські дрони атакували Вилкове на Одещині
- 19:33У Білгород-Дністровському завершились пошуково-рятувальні роботи на місці російської атаки по навчальному закладу
- 09:20"УЗ" призначає нові поїзди з Одеси (ГРАФІК)