Криптомільйонер Голубов на Одещині програв вибори молодому урбаністу від "Слуги народу"

ЦВК опрацювала 100% протоколів по одномандатному виборчому округу №136, до меж якого входить частина Суворовського та Малиновського районів Одеси

Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на інформацію на сайті Центральної виборчої комісії.

Олександр Горенюк / Фото: ЦВК

Перше місце на окрузі посів 28-річний урбаніст Олександр Горенюк. Йому віддали свою перевагу 47,07% виборців (35 814 голосів). Горенюк балотувався за списками партії "Слуга народу". Другим став чинний народний депутат Дмитро Голубов, який має тісний зв'язок із міським головою Одеси Геннадієм Трухановим. Минулого разу нардеп балотувався від партії "БПП", але цього разу вирішив йти як самовисуванець. Голубов набрав в окрузі 40,91% (31 129 голосів).

Додамо, що Голубов не тільки у передвиборчий період проводив активну агітацію, а навіть протягом своєї каденції регулярно брав участь разом із міським головою у різноманітних заходах в окрузі, наприклад, відкритті шкільних стадіонів. Він є одним із найбільших власників криптовалюти – біткойнів. Згідно з останньою електронною декларацією, яку він подав у червні поточного року, віртуальна валюта, яку він має, оцінюється у понад 480 мільйонів гривень.

Загалом по округу №136 балотувалися 11 кандидатів. 

Нагадаємо, Ківалов, який 20 років був нардепом, програє ресторатору від "Слуги народу".

В окрузі №143 впевнену перемогу отримує голова Одеської облради Анатолій Урбанський, а в окрузі №134 перемагає кандидат від "Слуги народу".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook