Коли опиняєшся у казці: В Одесі відкрився фестиваль гігантських китайських ліхтарів (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Вперше в Одесі представили 30 світлових інсталяцій, які розкривають історію та культуру загадкового та таємничого Китаю
 

Кореспондент Depo.Одеса побував на яскравому відкритті фестивалю і тепер має що розказати про нього.

Масштабна виставка з 2000-річною історією, яка відбувається щорічно у більш ніж 40 країнах світу, завітала до Одеси. Кожна інсталяція символізує древню китайську народну казку або легенду.

Барвисті фігури рожевих фламінго, сади панд і райських птахів, а також інші персонажі китайського народного фолкльору можна буде побачити щодня з 21:00 до 00:00 у Преображенському парку, який розташований на вул. Новощепний ряд, 27.

Відзначимо, що на відкритті був аншлаг – одесити родинами прийшли на фестиваль, щоб зарядитися позитивними емоціями і зробити селфі на тлі казкових інсталяцій. Головним героєм фестивалю став 40-метровий вогнедишний дракон.

Організатори заходу також представили захоплюючу шоу-програму, китайську церемонію чаювання, шедеври китайської кухні, тематичні майстер-класи. Перед глядачами виступили танцювальний колектив з китайською хореографічною композицією, акробати та жонглери, також було грандіозне фаєр-шоу. 

"Фестиваль гігантських китайських ліхтарів відбувся у 500 містах Китаю, більш ніж у 40 країнах світу. Завдяки яскравим ліхтарям ми зможемо  пізнати, що таке казка", - зауважив на відкритті Генеральный консул КНР в Одесі Сун Лицюнь.

Директор департаменту культури та туризму Одеської міськради Тетяна Маркова нагадала, що в Одесу на літній сезон з'їжджається вся Україна. За її словами, це прекрасно, що люди познайомляться з китайською культурою та історією.

"Зараз у нас проходить тур по Україні. Першим був Київ, де фестиваль пройшов дуже успішно. Тепер Одеса. Ми вдячні мерії, що нам надали таку велику територію, де ми встановили близько 30 великих інсталяцій, які монтували два тижні. Для Одеси підготовлені нові композиції, яких ще ніде не було", - розповів, у свою чергу, організатор фестивалю і керівник компанії "Grand Event" Денис Погорілко.

Також, за словами організаторів, до них звернулися різні організації, що займаються опікою незахищених верств населення і вже зараз йде організація процесу безкоштовного відвідування дітей фестивалю гігантських китайських ліхтарів. Для решти ж відвідувачів вартість квитка становитиме 200 гривень (дорослі) та 160 грн (діти від п'яти років). Малюкам до п’яти років вхід безкоштовний. Триватиме фестиваль два місяці - до 25 серпня.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса