ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Ківалов намагається прибрати до своїх рук Одесу та область

Втім, домовитися з президентом чи хоча б з губернатором йому ні про що не вдається
Depo.
17 серпня 2015 14:18
ФОТО: depo.ua
Ківалов намагається прибрати до своїх рук Одесу та область
Ківалов намагається прибрати до своїх рук Одесу та область

Днями на ряді інформаційних сайтів України "спливла" інформація, що нібито Михайло Саакашвілі і Геннадій Труханов за спиною у громадськості вже "розіграли карту Одеси", пише Depo.Одеса з посиланням на "Газета.ua".

Губернатор Одещини відреагував миттєво, заявивши, що "мерзенні провокації" не стануть перешкодою на шляху боротьби з корупцією і реформувань в області.

У той же час одразу декілька депутатів одеської міської ради, які побажали залишитися неназваними, порекомендували звернутися за роз'ясненнями до... Сергія Ківалова.

За їхніми словами, народний депутат Сергій Ківалов, втративши крісло голови парламентського комітету з питань правової політики та правосуддя (через який "проривалися" за величезні гроші "правильні" закони), вирішив сконцентрувати свої зусилля на Одесі і готовий розв'язати війну проти мера Геннадія Труханова.

Ті ж неназвані джерела повідомили, що після невдалої спроби "домовитися" з президентом Петром Порошенком Ківалов зробив таку ж саму спробу з Михайлом Саакашвілі, але з тим самим результатом.

Більше новин Одещини читайте на Depo.Одеса.