Кіно, звірята та сучасний Еней: Як провести незабутні вихідні в Одесі (АФІША)

Цими вихідними в Одесі відбудеться чимало заходів, які варто відвідати

Синоптики прогнозують Одещині на прийдешні вихідні туман та дощ, проте це не завадить подіям, які заплановані у місті на 13-14 квітня. Depo.Одеса вибрав найцікавіші, на наш погляд заходи, які варто відвідати.

13 квітня, субота

День екологічних знань

Традиційно Одеський зоопарк організовує екологічне свято, присвячене Дню екологічних знань. Дітям та дорослим, які вирішать відвідати захід, розкажуть чимало цікавих фактів про природу та її мешканців. Також кожен охочий зможе взяти участь у вікторинах, іграх та розважальних конкурсах. А фішкою свята стане лекція від художника-ілюстратора Віталія Мельника, який розповість про світ динозаврів. Наприкінці свята відбудеться показове годування екзотичних тварин.

Де: Одеський зоопарк, вул. Новощепний ряд, 25.

Коли: 12:00.

Вартість: 40 грн - дитячий квиток, 60 грн - дорослий.

Енеїда-ХХІ

Український театр представить прем'єру п'єси про Енея - моторного парубка епохи гіробордів. Жанр спектаклю автори визначили як епічна травестія. Драматург Віталій Ченський переосмислив те, що трапилося з легендарним Енеєм. А один з найпопулярніших нині вітчизняних режисерів Максим Голенко за п'єсою В. Чпенського здійснив постановку – "Енеїда-ХХІ". Спектакль поставив Український театр разом із Київським "Диким театром".

Де: Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василька, Пастера, 15.

Коли: 19:00. 

Вартість: 40-200 грн. 

"Шербурські парасольки" мовою оригіналу

Показ легендарної стрічки відбувається у рамках щорічного фестивалю "Французька весна в Україні". Глядачі не тільки зможуть подивитися класику світового кіно мовою оригіналу, а й взяти участь в обговоренні картини. Організатори зазначають, що демонтрація фільму супроводжуватиметься українськими субтитрами.

Де: Hub-вітальня, вул. Грецька, 1-а.

Коли: 19:00.

Вартість: 30 грн.

13-14 квітня, субота-неділя

Фестиваль садово-паркової культури

На святі садово-паркового мистецтва і ландшафтного планують показати новинки у благоустрої та озелененні територій - міських, прибережних, приватних. Гостям свята продемонструють флористичні та садово-паркові інсталяції.

Де: Парк ім. Т. Г Шевченка, вул. Маразлієвська, 1.

Коли: 12:00-17:00.

Вартість: вхід вільний.

14 квітня

Мовчи, смуток, мовчи

На Одеській кіностудії пішли на зустріч одеситам та вирішили продовжити безкоштовні кінопокази. Цього разу глядачам пропонують стрічку "Мовчи, смуток, мовчи", головну роль в якому зіграла легенда німого кіно Віра Холодна.

Де: Одеська кіностудія, Французький бульвар, 33.

Коли: 15:00.

Вартість: безкоштовно.

Футбольний матч

Одеський "Чорноморець" вдома прийматиме донецький "Олімпік".

Де: Стадіон "Чорноморець".

Коли: 19:30.

Вартість: від 60 грн.

Калейдоскоп української анімації

Програма заходу умовно поділена на дві частини. У першій глядачам покажуть стрічку "Дівчинка з риб'ячим хвостом", яку зняв режисер Сергій Мельниченко у 2013 році на студії "Червоний собака". "Одного разу ви можете стати дівчинкою з риб'ячим хвостом. Ви можете мандрувати в світі своїх емоцій наче в казці. Історія про подорож в таємничий внутрішній світ кожної людини", - йдеться в анонсі про 15 хвилинний мультик. Друга частина - проект "Книга-мандрівка. Україна", в якому глядачі дізнаються про невідомих українців, але визначних діячів по всьому світі.

Де: OPEN SPACE, вул. Троїцька, 34.

Коли: 13:00.

Вартість:  FREE DONATION , необхідна попередня реєстрація

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса