ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Нові заступники Саакашвілі: Одесою керуватимуть афганець та аспірантка

Губернатор Одещини Михайло Саакашвілі сьогодні, 10 липня, представив своїх заступників: активістку Євромайдану Юлію Марушевську та афганця Володимира Жмака
Depo.
10 липня 2015 13:20
ФОТО: depo.ua
Нові заступники Саакашвілі: Одесою керуватимуть афганець та аспірантка
Нові заступники Саакашвілі: Одесою керуватимуть афганець та аспірантка

Саакашвілі про своїх заступників каже: "Я приводжу в українську політику нових, чистих і компетентних людей", пише Одеса.depo.ua.

Володимир Жмак

Ким насправді є нові заступники губернатора Одещини - фото 1

Перший заступник губернатора Володимир Жмак народився в 1964 році в Чорнобилі, в сім'ї юриста і журналістки. На початку 70-х батька перевели працювати до Києва, і сім'я переїхала до столиці. Закінчив школу із золотою медаллю, але в ВНЗ не поступив - не вистачило балів. Пішов працювати - регулювальником радіоапаратури в НВО "Каскад". Потім служба в армії, Афганістан, і знову робота в "Каскаді". У 85-му вирішується на повторне надходження, вибравши найпрестижніший факультет міжнародних відносин і міжнародного права Київського університету імені Шевченка (де й познайомився з Саакашвілі), також має дипломи Університету європейської освіти (Італія) та Інституту менеджменту (Швейцарія).

Володимир Жмак понад десять років працював в наглядовій раді компанії "Київстар" - оператора мобільного зв'язку в Україні на посту радника президента.

В 2011 році він почав працювати на ринку нафтопродуктів, орієнтуючись на запуск вітчизняних НПЗ, ставши виконавчим директором "ТНК-ВР-Коммерс" в Україні, після цього зайняв посаду президента ПІІ "Роснефть-Україна". У 2014 році балотувався до Київради від партії УДАР, але не був обраний.

Одружений на француженці Мар'ян, батько якої був мером містечка Шалетт. З нею перспективний юрист разом навчався в столичному ВУЗі, а зігравши весілля, відкрили перше французько-українське юридичне агентство. У шлюбі в пари народилися четверо дітей.

Ким насправді є нові заступники губернатора Одещини - фото 2

Юлія Марушевська

Іншим заступником губернатора стала 25-річна активістка Євромайдану Юлія Марушевська, яка прославилася на весь світ своїми кліпами та телевізійними виступами на провідних світових телеканалах. Стала автором відео "I Am a Ukrainian", яке стало "вірусним" - зібрало понад 8 млн переглядів. Вона вела всесвітню кампанію із захисту свободи України. Юлія є аспіранткою КНУ ім. Шевченка. Незважаючи на свою роботу аспіранта у ВНЗ, вона щільно займалася справами революції.

Ким насправді є нові заступники губернатора Одещини - фото 3

Як зазначив сам Саакашвілі, за останній рік Юлія Марушевська пройшла курс навчання в Гарвардському і Стенфордському університетах, а сама вона родом з Татарбунарського району Одеської області.

Протягом наступного року після завершення Майдану, Юлія їздила по світу, представляючи українську позицію. Вона відзначилася в університеті Тефта, в центрі Bechtel і в багатьох інших місцях. Все це не залишає часу для навчання в Стенфорді, хоча це саме та освіта, яку приписують Юлії.

До призначення на посаду заступника голови Одеської ОДА, Юлія займала посаду голови Інвестиційного агенства Одещини.

Також голова Одеської ОДА зазначив, що обидва його заступника говорять на декількох іноземних мовах.

Більше новин з політичного життя Одещини читайте на Одеса.depo.ua.