Карантин в Одесі: Як працюють театри, музеї та кінотеатри
Декілька одеських театрів заявили про скасування вистав через введений у країні карантин
- Одеса
-
12 березня 2020 14:31

Про це повідомляє кореспондент Depo.Одеса.
Зокрема, у пресслужбі Одеського оперного театру повідомили, що у театрі з 12 березня та до 3 квітня призупинили проведення вистав. За інформацією про концерт Лари Фабіан, який мав відбутися 13 і 14 березня, глядачам порадили звернутися до організаторів за тел.: (0482) 30-99-55. Що стосується вистав, які мали відбутися в Одеській опері, то квитки, придбані на них можна обміняти на іншу виставу із збереженням аналогічних місць (тел.: 780-15-28, 780-15-38). Звернутися для повернення квитків до каси театру можна щодня, крім понеділка, з 12:00 до 19:30. При собі окрім квитків потрібно мати касовий чек та документ, що посвідчує особу.
Також вистави переносять на інші дати в Одеському українському театрі, в Одеському руському театрі, Одеському театрі музичної комедії, Театрі юного глядача.
Що стосується музеїв, то вони працюватимуть, як і виставки, які в них проводяться, проте у деяких музеях ввели обмеження. Наприклад, в Одеському художньому музеї призупинили заняття у Школі юного музейника та з історії мистецтв в Одеському художньому. Також вводиться обмеження на кількість учасників екскурсій — 25 осіб, лекцій — 30 осіб. Крім того, у музеї скасували традиційний OFAM Free Entrance Day, який мав відбутися у березні. На час карантину у музей пускатимуть не більше 75 відвідувачів на виставку одночасно, а загалом у музеї перебуватиме не більше 120 людей.
Також працюватиме Театральний простір ТЕО, у залі якого менше 100 місць. В Одеській філармонії працюватиме лише маленька камерна зала, також філармонія проводитиме концерти у Літературному музеї. І там, і там кількість місць менше 200.
А от у Театрі на Чайній вирішили скоротити кількість місць у великій залі. Як повідомили у театрі Depo.Одеса, у великій залі тепер пускатимуть 195 глядачів, а у мала зала має лише 80 місць.
У кінотеатрах поки що сеанси не скасовують.
Всі новини Одеси читайте на Depo.Одеса
Всі новини на одному каналі в Google News
- 09:02"УЗ" запускає додаткові поїзди зі Львова до Одеси та Києва (ГРАФІК)
- 20:31СБУ затримала агентів фсб, які наводили ударні дрони рашистів на Одесу та Кіровоградщину ФОТО
- 12:25З вікна 6 поверху гуртожитку в Одесі викинули немовля. Дитина загинула ФОТО
- 11:42В Одесі через загрозу дронової атаки заборонили екскурсії містом для учнів
- 11:28Майже 12 млн грн готівкою намагався таємно перевезти через кордон житель Одещини
- 10:02Міноборони оновило порядок виплати допомоги родинам загиблих військових
- 08:35На Одещині рашисти пошкодили об’єкти цивільної інфраструктури та житлову забудову
- 19:55У порту Чорноморська сталася масштабна пожежа ФОТО Відео
- 12:28 З початку вересня рф атакувала Україну більш як 1 300 дронами, майже 900 КАБами і пів сотнею ракет різних типів
- 19:20На Одещині чоловік викрав автомобіль ТЦК: йому загрожує до 5 років ув'язнення
- 22:44 З 2026 року українці щороку платитимуть більше за електроенергію
- 12:30 Рада схвалила відновлення трансляцій засідань парламенту, але з середини вересня
- 08:01В Одесі від російського дронового удару загорівся склад (ФОТО)
- 11:06Готували серію ракетно-дронових ударів по Києву та Одесі: СБУ затримала двох агентів РФ ФОТО
- 09:03В Укргідрометцентір спрогнозували, якою буде погода в Україні у вересні
- 10:24Одещина під ворожим ударом: Дрони атакували чотири енергетичні об’єкти
- 12:12 Рашисти в Україні зруйновали та пошкодили понад півтори тисячі пам’яток культурної спадщини та майже 2,4 тисячі об’єктів культурної інфраструктури
- 19:52Зеленський підписав закон, за яким в Україні офіційно засуджуватиметься рашизм
- 19:33В Одесі жінка змушувала жебракувати свою 96-річну матір: порушено кримінальну справу ФОТО