Рятувальники на Одещині отримали гуманітарну допомогу від канадських колег (ФОТО)

До Роздільної прибули представники благодійної організації з Канади, які поділилися з українськими колегами своїм досвідом та подарували пожежно-рятувальне спорядження

В Роздільній відбулася зустріч роздільнянських рятувальників з представниками благодійної організації Канади GlobalFire David Mc Antony Gibson Foundation. Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на прес-службу Роздільнянської РДА.

На зустрічі обговорили питання про подальшу співпрацю задля ефективного обміну досвідом між рятувальниками двох країн.

Канадські фахівці провели лекційне заняття для роздільнянських рятувальників, на якому вони розповіли про алгоритм дій за сигналом тривоги про надзвичайну ситуацію, продемонстрували технічні можливості та напрямки застосування для роботи з порятунку постраждалих людей, які потрапили у різні надзвичайні події.

Керівник програми "Одеський регіон" благодійної організації Канади Global David Mc Antony Gibson Foundation – Джім Ховелл безкоштовно передав рятувальникам 32-ї державної пожежно-рятувальної частини Роздільної гуманітарну допомогу, а саме: 26 бойових захисних костюмів, 26 протипожежних захисних шоломів, 12 вогнегасників типу APW та чотири дихальних апарати SCOOTT SCBA.

Нагадаємо, що прикордонники Одещини тиждень переймали навики в іноземних колег.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Мітки: #Канада