Із 270 зниклих дітей на Одещині не знайшли лише двох втікачів

Нерідко батьки звертаються до правоохоронців коли діти просто затримуються у школі або загулялися, проте існує чимало випадків, коли діти йдуть з дому через конфлікт з родичами

Цьогоріч правоохоронці Одещини зареєстрували 270 заяв про зникнення дітей. Як повідомляє Depo.Одеса, про це розповів головний ювенал Одещини Віталій Капуляк.

За його словами, 101 заява від батьків про зникнення дітей була передчасною. "Маю на увазі, що діти затрималися у школі, а батьки запанікували, і поки ми до них їхали, - ті самостійно повернулися додому. Ще 102 заяви були від батьків, діти яких, вийшовши на прогулянку, загулялись і не повернулись додому в обумовлений з дорослими час. У 16 випадках по допомогу до поліції зверталися дорослі, які загубили дітей на ринках та в інших багатолюдних місцях. Всі решта – стосувалися дітей, які тікали від насилля дорослих, непорозумінь із ними, їхньої байдужості", - пояснив Капуляк.

Керівник ювеналів зазначив, що майже всіх дітей, окрім двох, правоохоронці знайшли та повернули додому. "На сьогоднішній день невизначеною залишається доля лише двох неповнолітніх громадян інших держав, які свого часу пішки дісталися України та були помічені на кордоні. Діти втекли з притулків і скоріше за все повернулися на територію країн походження. Втім їхні пошуки не припиняються", - заявив він.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса