Інсценують розстріл з мішком на голові: В Одесі розповіли про жахливі тортури політв'язнів Кремля

В Одесі правозахисники поділилися історіями та прикладами безправ’я і залякування, які чинить Російська Федерація і окупаційна влада щодо ув'язнених українців

Ігор Котелянець

Про це повідомляє кореспондент Depo.Одеса.

Так, Ігор Котелянець, голова Об’єднання родичів в’язнів Кремля, брат політв’язня Євгена Панова розповів, що в'язні терплять жахливі тортури, коли їм надягають мішок на голову, вивозять у поле та інсценують розстріл, щоб потім записати відео, де в'язень розповість, що він начебто екстреміст та діверсант. "Потім ці відео РФ використовує на перемовинах з європейцями та каже, що Україна фашистська держава і там не про що розмовляти", - розповів Котелянець. Він також додав, що під час тортур розтягують тіло, виламають кістки, та інші жахи. 

Правозахисники наполягають, що не всі політв'язні є героями, але усім їм потрібна допомога – медична, психологічна, юридична та фінансова, але ці питання досі не прописані в українському законодавстві, тому домопога працює у ручному режимі за допомогою волонтерів, які збирають їжу, медикаменти та одяг для в'язнів.
 
Зазначимо, що Одеса – перше місто з 10-ти у регіональному турі на підтримку українських політичних ув’язнених та військовополонених "В'язні Кремля".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook