ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

IBI-Rating підвищило кредитний рейтинг Одеси до рівня uaА

Динаміка збільшення надходжень до міського бюджету протягом останніх трьох років сприяло підвищенню рівня
Depo.
7 жовтня 2015 21:12
ФОТО: depo.ua
IBI-Rating підвищило кредитний рейтинг Одеси до рівня uaА
IBI-Rating підвищило кредитний рейтинг Одеси до рівня uaА

Підвищенню рівня кредитного рейтингу Одеси сприяла динаміка збільшення надходжень до міського бюджету протягом останніх трьох років, пише Depo.Одеса з посиланням на офіційний сайт міста.

Разом з тим, рівень кредитного рейтингу обумовлений значенням міста як економічного центру південної частині України, збереженням більшості показників соціально-економічного розвитку, високим ступенем бюджетної забезпеченості міста, а також високою диверсифікацією дохідної частини бюджету.

Місто продовжує співпрацювати з міжнародними фінансовими інститутами і достроково розраховуватися за кредитами, які спрямовуються на розвиток міської інфраструктури. 

Позитивно на кредитний рейтинг міста можуть вплинути: суттєве зростання дохідної частини бюджету Одеси, перевищення середніх загальноукраїнських значень показників соціально-економічного розвитку; скорочення консолідованого боргу міста. 

IBI-Rating повідомляє про підтвердження рейтингу інвестиційної привабливості міста Одеси на рівні invA + (висока інвестиційна привабливість). 

Інші новини з життя Одеси читайте на Depo.Одеса.