Ким є перший заступник голови облради Радковський, в якого стріляли в Одесі

Олег Радковський сьогодні, 4 жовтня, був поранений у центрі Одеси невідомим

Перший заступник голови Одеської обласної ради Олег Радковський займається бізнесом. В офіційних реєстрах Мінюсту він значиться кінцевим беніфенциаром у компаніях "Берег-Транссервіс" та "Берег-груп". Окрім того, виконує цю ж роль ще в декількох великих компаніях, які втратили ліцензію. Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на 368.media.

Згідно з декларацією за 2016 рік Радковський має непогані статки та володіє дуже цінними речами. Наприклад, він вказав декілька годинників, які є у нього та у дружини: пара Franck Muller та пара Rolex, IWC та Сartier. Задекларував чиновник і жіночу шубу жіноча з хутра соболя від Louis Vuitton, сережки з золота з діамантами Damiani та De Grisogono, золоті кольє та каблучку з діамантами Cartier та De Grisogono, жіночу золоту каблучку з діамантом Rebecca Van Cleave та багато чого іншого. Правда, забув вказати вартість цінних речей.

Що стосується нерухомості, то він задекларував квартиру в Одесі площею понад 400 квадратів, садовий дачний будинок у 53 кв м в Одесі та ще декілька квартир. На ім'я дружини Наталії зареєстровані дві земельні ділянки у 907 та 146,8 квадратів. В автопарку родини Радковських – PORSHE CAYENNE та два MERCEDES-BENZ.

Дружина Радковського, Наталія, - співачка, яка "купила" свою "популярність" за кошти чоловіка. Саме він справно сплачував зйомки кліпів і замовляв виступу Наталії в нічних клубах Одеси.

В інтерв'ю ЗМІ вона розповідала, що застрахувала своє обличчя на один мільйон доларів, а відпочивати краще біля берегів Індійського океану. Окрім того вона хизувалася, що її кіт має власного стиліста. А у подругах співачки - російська артистка Евеліна Бльоданс.

Через звичку жити розкішно у Радковський почалися проблеми з фінансами. Ще в 2010 році його статки оцінювали в 75 млн доларів, однак навесні 2017 року, за інформацією 368.media, заощадження стрімко тануть. На чиновнику на той час "висів" кредит в 512 тис. доларів (18,9 млн гривень). Навпаки, глава обласного осередку БЮТ володіє 17,5 млн готівкою в гривні і валюті. Судячи з е-декларації, Радковський зараз "в мінусі" майже на півтора мільйона гривень. При цьому термін повернення боргу закінчується в 2019 році. Запорукою за цей кредит стала шестикімнатна квартира за адресою Чорноморська вулиця, 1.

Фото: Таймер

Нагадаємо, під час замаху Олег Радковський отримав три кульові поранення.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Мітки: #облрада