ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Гугл надає можливість отримати грант у 2 мільйони доларів

Участь у конкурсі можуть прийняти будь-які громадські неурядові організації
Depo.
11 серпня 2015 22:28
ФОТО: depo.ua
Гугл надає можливість отримати грант у 2 мільйони доларів
Гугл надає можливість отримати грант у 2 мільйони доларів

Як стало відомо нещодавно, корпорація Google оголосила конкурс, головною нагородою якого стане грант у 2 мільйони доларів, пише Depo.Одеса.

Одеські громадські неурядові організації можуть подати заявки на участь у відкритому конкурсі на отримання грантів корпорації Google Inc. до 39 вересня.

Грант у 2 мільйони доларів повинен бути спрямований на фінансування проектів, спрямованих на підвищення якості життя людей з інвалідністю.

Захоплюючі ідеї вже стають реальністю. Наприклад, 3D- друкованих протезів, управління комунікаційним програмним забезпеченням і портативної діагностики слуху і зору є частиною хвилі поточних інновацій, що мають потенціал для зміни траєкторій рішень, доступних для людей з обмеженими можливостями тощо.

Компанія сподівається, що її заклик дасть поштовх на створення нових технологічних інновацій, які полегшать життя для людей з обмеженими можливостями.

За додатковою інформацією можна звертатися до відділу зовнішньоекономічної та інвестиційної політики департаменту економічного розвитку Одеської міської ради або за телефоном: 705-46-08 (28).

Більше цікавих подробиць з життя одеситів можна на Depo.Одеса.