ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Губернатор Одещини закликає взяти під контроль знахабнілих суддів-корупціонерів

Саакашвілі заявив, що судді знущаються над інтересами суспільства і приймають неправомірні рішення
Depo.
8 липня 2015 10:35
ФОТО: depo.ua
Губернатор Одещини закликає взяти під контроль знахабнілих суддів-корупціонерів
Губернатор Одещини закликає взяти під контроль знахабнілих суддів-корупціонерів

Вчора суддя випустив двох міліціонерів, які були взяті на гарячому на хабарі під час операції в Одесі, де вони спробували переїхати на машині затримуючих, внаслідок чого, останнім довелося застосувати зброю, пише Одеса.depo.ua.

"Застава - сміхотворна. Як завжди, корупціонери всупереч нормам закону були випущені в результаті суддівського свавілля", - зокрема, написав на своїй сторінці у "Фейсбуці" голова Одеської ОДА.

"Знущання над громадськими інтересами має припинити саме суспільство... Ми хочемо попросити громаду нам допомогти. Оскільки судді над нами знущаються, давайте ми, громада, почнемо контролювати цих суддів. Я закликаю усіх жителів Одещини: давайте створимо групи, які будуть з'ясовувати, де живе скажімо суддя Каплан в якому домі, на якій машині їздить. Дізнаємося, як живуть інші судді, на чому їздять, де годуються, чи живуть на свою суддівську зарплату... Давайте їх також будемо контролювати. Інакше вони будуть нас ігнорувати. Революція в Україні не закінчиться до тих пір, поки такі суб'єкти знущаються над суспільством. Поки є кругова порука, поки є реальна мафіозна структура, яка не дозволяє затримувати корупціонерів", - заявив Саакашвілі.

Більше новин з життя Одеси читайте на Одеса.depo.ua.