Герої посмертно: Зеленський пообіцяв нагородити захисників острова Зміїного на Одещині
Звання Героїв України отримають загиблі на острові Зміїному прикордонники-- вони захищалися до останнього і не відступили
- Одеса
-
25 лютого 2022 08:05
Захисники острова Зміїного, 13 прикордонників, які загинули, але не відступили, будуть нагороджені посмертно.
Усім загиблим захисникам Зміїного буде присвоєне звання Героя України посмертно, сказав у своїй промові президент України Володимир Зеленський, інформує Depo.Одеса.
На Зміїному загинули усі захисники, повідомив президент. "Усім їм буде надано звання Героя України посмертно. Вічна пам'ять тих, хто віддав життя за Україну", – сказав у своєму виступі Зеленський.
Про захоплення острова повідомлялося напередодні. Також раніше повідомлялося, що жодної вцілілої будівлі не лишилося на Зміїному.
Всі новини Одеси читайте на Depo.Одеса
Всі новини на одному каналі в Google News
- 21:35Догрався: В Одесі судитимуть "тіньового куратора Бессарабії" (ФОТО) ФОТО
- 10:46Схвалює окупацію України та катування українських військовополонених: В лавах поліції Одещини виявили прихильника рашистів
- 10:02Після нічного обстрілу понад 15 тис. родин на Одещині залишилися без світла, – ДТЕК
- 08:26Ворог масовано вдарив по Одещині: Пошкоджено енергооб'єкти та залізничне депо ФОТО
- 18:15Роботу пунктів пропуску на кордоні після збою у базі даних відновлено
- 11:28 Вночі збройні сили рф здійснили комбіновані ракетні та дронові удари: У 6 областях є влучання
- 09:20Росіяни вдарили по енергетичних об'єктах на Одещині
- 17:05Труханов подав апеляцію на рішення суду про цілодобовий домашній арешт
- 09:16Відновлення ураженого окупантами енергооб'єкта на Одещині потребуватиме часу, - ДТЕК
- 08:47Ворог атакував Одещину: Бив по портовій та енергетичній інфраструктурі ФОТО
- 09:43На Одещині росармія атакувала автостоянку: є загиблі та поранені (ФОТО) ФОТО
- 11:33 З листопада в Україні запроваджується ID-картка військовослужбовця: що треба знати
- 20:15Суд визначив подальшу долю Труханова на найближчі два місяці
- 14:05Нападникам на працівників ТЦК в Одесі загрожує до 15 років ув'язнення, – СБУ
- 18:15 Зеленський погодив подальшу мобілізацію на воєнний стан до лютого
- 22:06Продавав "бронь" ухилянтам: На Одещині затримали ексчиновника військової адміністрації (ВІДЕО) Відео
- 11:20В Укргідрометцентрі спрогнозували, якою буде погода в Україні у листопаді
- 10:11Рятувальники показали наслідки обстрілу Одещини ФОТО
- 08:26Внаслідок атаки дронів у Подільську на Одещині зникло світло і вода, відомо про затримки потягів
Сектор

