ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Геращенко: В новій поліції можуть ввести нагороду "Стоп-хам"

Депутат подякував поліцейським, які сумлінно виконалии свою роботу
Depo.
9 жовтня 2015 11:06
ФОТО: depo.ua
Геращенко: В новій поліції можуть ввести нагороду "Стоп-хам"
Геращенко: В новій поліції можуть ввести нагороду "Стоп-хам"

Депутат Верховної Ради Антон Геращенко на своїй сторінці у "Фейсбуці" подякував поліцейським, які сумлінно виконали свою роботу і не дозволили погрозам кандидата у депутати міськради Одеси завадити виконанню своєї роботи, пише Depo.Одеса.

"У першу чергу хочу від свого імені та від імені всіх нормальних громадян України, подякувати співробітникам Одеської патрульної поліції за самовідданість і терпіння проявлені при затриманні правопорушника - кандидата у депутати Одеської міської ради Дмитро Шманова", - написав Геращенко.

Неповнолітній син депутата разом з двома неповнолітніми друзями на BMW виїхав на зустрічну смугу та скоїв ДТП.

Підлітки, які можливо були під дією алкоголю або наркотиків, втекли з місця ДТП забувши IPhone 6 на який вони записували свої дії.

Розуміючи, що на телефоні міститися додаткові докази провини групи підлітків, а швидше за все власного сина, який з більшою часткою ймовірності був за кермом, тато, кандидат у депутати спробував забрати з місця пригоди речовий доказ - телефон.

Незважаючи на добірний мат, хамство, погрози розправи, одеські патрульні поліцейські з гідністю виконали своє завдання і не дали Дмитру Шманову і його дружині перешкодити роботі слідчої групи.

"Я звернувся до Міністра внутрішніх справ Арсен Аваков та його першому заступнику Еке Згуладзе з пропозицією заснувати внутрівідомчу нагороду "Стоп хам!", за сміливість і рішучість у справі попередження та зупинки хамських дій з боку діючих чиновників, суддів, прокурорів і депутатів. Думаю що така нагорода зміцнила б дух і рішучість патрульних поліцейських, незважаючи ні на які загрози і хамство, виконувати свої обов'язки по підтримці порядку і законності на вулицях українських міст", - зазначив Геращенко.

Нагадаємо, що кандидат у депутати міськради Одеси від "Солідарність" погрожував поліції.

Більше новин Одещини читайте на Depo.Одеса.