Луценко звинуватив одеський ДАБК у корупції

Генеральний прокурор Юрій Луценко запропонував зняти з посади голову управління державного архітектурно-будівельного контролю Одеси Олександра Авдєєва

Передає Depo.Одеса з посиланням на "Думську".

Таку заяву генпрокурор Юрій Луценко зробив на нараді з ключових напрямків реформування будівельної галузі України.

"Говорімо прямим текстом. В Одесі за Януковича збирали по $5 за квадратний метр. Від $3 до $5. А зараз, за ​​моїми даними, $20. І це говорять всі будівельники. Я правий чи ні? Ви, врешті-решт, коли заговорите, шановні будівельники?" - запитав Луценко.

Генпрокурор навів конкретний приклад: "Місто Одеса, маленький флігель - 250 квадратних метрів, намагаються добудувати, звертаються до місцевих органів архітектури - видати містобудівні умови і обмеження. Після довгих поневірянь і, як сказав мені заявник, оплати мзди (на жаль, він звернувся пізно, інакше б зафіксували), він отримує ці умови. Після цього йому чотири місяці не реєструють декларацію про початок будівництва, хоча воно повинно бути автоматичне, я правильно розумію", - повідомив Луценко.

Чотири місяці його водять, поки він не звернувся до депутатів, які написали заяви, і врешті-решт зареєєстрували забудовнику декларацію.

"Що це означає? Це означає, що людина, яка цим займається в Одесі, створює умови, при яких без хабара нічого побудовано не буде. З депутатами, без депутатів. Без хабара там побудувати нічого неможливо", - зазначив генпрокурор.

Генпрокурор зажадав звільнення начальника ДАБК Олександра Авдєєва.

"Якщо він "не в темі" або "не в частці", - і те, і те - не влаштовує. Якщо він не розуміє що роблять підлеглі, нехай шукає легку роботу, поки його дядьки-прокурори не закували в наручники. Ось і все", - зазначив Луценко.

Нагадаємо, що в середині серпня генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що керівник одеської митниці має піти у відставку.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса