Фурсін та не той: На Одещині у Раду йде "клон" відомого нардепа
Центральна виборча комісія зареєструвала в якості кандидата до Верховної Ради України від округу №138 в Одеській області Івана Геннадійовича Фурсіна
- Одеса
-
7 червня 2019 14:08
Як повідомляє Depo.Одеса, на сайті ЦВК з'явилися дані про зареєстрованого кандидата.
Зазначимо, що першим, хто спадає на думку – є нардеп Іван Фурсін, який був обраний до парламенту у 2014 році. Проте як виявилося, зареєстрований кандидат його повний тезка – прізвище, ім'я та по батькові обох чоловіків збігаються до останньої літери.
Зареєстрований учора, 6 червня, 28-річний Іван Фурсін має професійно-технічну оствіту, ніде не працює та живе в Одесі.
За інформацією "Траси Е-95", нещодавно якийсь 29-річний Віктор Геннадійович Дегтярьов, змінив ім'я і прізвище на Іван Геннадійович Фурсін, ставши, таким чином, повним тезкою нардепа. Відповідний актовий запис про зміну прізвища був зареєстрований 3 травня 2019 року Малиновським районним відділом державної реєстрації Одеського теруправління юстиції.
Нагадаємо, самим першим кандидатом з Одещини ЦВК зареєструвала нардепа Леоніда Клімова. Другим спробувати отримати мандат вирішив депутат Чорноморської міськради Сергій Червачов.
Всі новини Одеси читайте на Depo.Одеса
Всі новини на одному каналі в Google News
- 19:45 В Одесі затримали іноземця, який застрелив у Києві власника СТО ФОТО Відео
- 12:13В Одесі 13-річна агентка РФ разом з матір'ю вчинила ряд диверсій на замовлення ворога
- 21:26 Пакунок школяра: Батьки першокласників отримуватимуть 5 000 грн допомоги через Дію
- 08:36Внаслідок нічної атаки в Одесі загинув чоловік. Є руйнування
- 15:45 В Україні можуть ввести чотириденний робочий тиждень, - Гетманцев
- 11:43В Одесі підірвали авто військового (ФОТО) ФОТО
- 21:33На Одещині чоловік кинув гранату у двір сусідки
- 15:09 росіяни атакували балістикою припортову інфраструктуру Одеси: є загиблі
- 09:01Внаслідок атаки БпЛА в Одесі пошкоджено багатоповерхівку. Поранено 5 людей, з них двоє дітей ФОТО
- 15:12Дискримінація і спотворення конкуренції: порти Одеса та Чорноморськ поскаржилися міністру Кулебі на тарифи Укрзалізниці
- 12:48Правоохоронці перекрили наркотрафік героїну з Туреччини
- 10:35Лікарка-реабілітолог та працівник залізниці з Одеси коригували атаки ворога по регіону та Силам оборони ФОТО
- 12:23В Україні стартували жнива
- 10:25Один дрон локаційно втрачений, решта - збиті: Нічна робота ППО
- 09:19Росія знову атакувала Одесу. Є загиблі та постраждалі (ВІДЕО) Відео
- 11:20В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в липні
- 12:29Під час нічної атаки на Одещину до знищення ворожих БпЛА долучилися моряки-прикордонники
- 09:58Вночі російські дрони атакували Вилкове на Одещині
- 19:33У Білгород-Дністровському завершились пошуково-рятувальні роботи на місці російської атаки по навчальному закладу