Фонтан біля пам'ятника Петі та Гаврику засяє різними барвами

Комунальники завершують капітальний ремонт фонтану-пам'ятника "Петя і Гаврик", присвяченого героям повісті одеського письменника Валентина Катаєва "Біліє парус одинокий"

Планується, що вже сьогодні ввечері, 31 травня, фонтан запустять, повідомляє Depo.Одеса з посиланням на прес-службу Одеської міськради.

Фахівці комунального підприємства "Сервісний центр" провели ремонт технічного приміщення фонтану, проклали трубопровід від технічного приміщення до чаші фонтану, провели комплекс підготовчих робіт для облицювання фонтану гранітною плиткою, виконали гідроізоляцію чаші фонтану та роботи з облицювання чаші гранітною плиткою. Після цього було змонтовано обладнання в технічному приміщенні, встановлені насоси фільтрації і проведені необхідні гідротехнічні роботи.

Крім того, фонтан пройшов модернізацію, у рамках якої на ньому встановлені: сім фонтанних насадок, 10 форсунок, два скімери (прилад очищення верхнього шару води фонтану, 70% відсотків очищення фонтану), а також різнокольорове підсвічування – сім прожекторів струменів і чотири прожектори освітлення фонтану.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса