Фахівці не можуть встановити причини загибелі дельфінів, знайдених на узбережжі Одеси
Фахівці провели розтин двох китоподібних, знайдених нещодавно загиблими на узбережжі
- Одеса
-
12 листопада 2019 17:19
Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на групу у Facebook "Дельфіни Азовського та Чорного морів".
11 листопада працівником Українського наукового центру екології моря було проведено розтин двох китоподібних, знайдених загиблими на узбережжі. Молода самиця морської свині довжиною 99 см була доставлена з пляжу Лузановки, а дорослого самця афаліни досить великих розмірів (262 см) привезли комунальники.
Були відібрані біологічні зразки тканин загиблих морських ссавців, які будуть аналізуватися та зберігатися в Національному банкі зразків тканин китоподібних в Інститут Зоології НАН України.
"На жаль, ступінь розкладання тварин не дозволяє однозначно відповісти на питання щодо причин загибелі тварин. З цього приводу дуже важливим є своєчасне отримання інформації про викиди китоподібних на узбережжя ,що надасть змогу провести повний біологічний аналіз та зробити висновки щодо причин загибелі тварин", - зазначили фахівці.
Нагадаємо, на одеському пляжі знайшли мертвого дельфіна.
Всі новини Одеси читайте на Depo.Одеса
Всі новини на одному каналі в Google News
- 09:01Внаслідок атаки БпЛА в Одесі пошкоджено багатоповерхівку. Поранено 5 людей, з них двоє дітей ФОТО
- 15:12Дискримінація і спотворення конкуренції: порти Одеса та Чорноморськ поскаржилися міністру Кулебі на тарифи Укрзалізниці
- 12:48Правоохоронці перекрили наркотрафік героїну з Туреччини
- 10:35Лікарка-реабілітолог та працівник залізниці з Одеси коригували атаки ворога по регіону та Силам оборони ФОТО
- 12:23В Україні стартували жнива
- 10:25Один дрон локаційно втрачений, решта - збиті: Нічна робота ППО
- 09:19Росія знову атакувала Одесу. Є загиблі та постраждалі (ВІДЕО) Відео
- 11:20В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в липні
- 12:29Під час нічної атаки на Одещину до знищення ворожих БпЛА долучилися моряки-прикордонники
- 09:58Вночі російські дрони атакували Вилкове на Одещині
- 19:33У Білгород-Дністровському завершились пошуково-рятувальні роботи на місці російської атаки по навчальному закладу
- 09:20"УЗ" призначає нові поїзди з Одеси (ГРАФІК)
- 11:50Надзвичайники ліквідували наслідки нічної атаки на Одещину (ФОТО) ФОТО
- 10:50Сили ППО цієї ночі знешкодили 28 з 47 "шахедів", - Повітряні сили
- 15:35Популярні напрямки у літній сезон: Укрзалізниця призначає додаткові поїзди
- 12:01У ГУР назвали кількість ракет та дронів, які назбирала росія
- 16:53Кращі альтернативи онлайн кредитам: що робити, якщо не хочеться брати позику? Актуально
- 08:05Російські дрони атакували Одесу: спалахнули пожежі, пошкоджено вокзал
- 19:33Вбивство 7-річної дівчинки в Одесі: Поліціянти затримали підозрюваного