Єдину жінку віце-мера призначили уповноваженою у питаннях запобіганні та протидії домашньому насильству

Міський голова Одеси призначив відповідальних за роботу проти насильства

Мер Одеси призначив уповноважену особу (координатора) та відповідальних осіб районних адміністрацій Одеської міської ради з питань здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків. Про це йдеться в його розпорядженні, повідомляє кореспондент Depo.Одеса.

За цим документом визначено віце-мера та директорку департаменту фінансів Світлану Бедрегу уповноваженою особою з питань здійснення цих заході, а також департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради уповноваженим виконавчим органом Одеської міської ради з координації заходів реагування на факти вчинення насильства та надання допомоги і захисту постраждалим особам.

Також мер доручає головам районних адміністрацій Одеської міської ради у строк до 20 травня 2019 року визначити заступника голови, який піклуватиметься цими питаннями, а також утворити робочі групи швидкого реагування з метою вчасного надання якісної допомоги постраждалим від домашнього насильства та насильства за ознакою статі.
 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса